Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#70

Zib napisał(a):A co powiedzą Ci:
Dom VI Bliźnięta 14.13 - jest tu Mars 15 stopni - w domu miałem zawsze psa, czasem koty, rybki
Dom 12 Strzelec 14.13 - jest tu Północna Noda 27.24 oraz Lilith 5.58 o ile to przydatne - lubię duże kocice, słonie

Mars w znaku Blizniaka i w VI domu to pieski dosyc zywe ale i halasliwe...Blizniak to znak komunikacji , wiec i zwierzeta preferowane sa zwinne, ruchliwe (tak jak znak zmienny Blizniat) oraz bardzo szybkie - Mars daje energie zywotnych i niezmordowanych biegaczy...Ale dom ten zawiera rowniez i znak Raka, co wlasnie powoduje , ze zmiennosc blizniat idzie w parze z zainteresowaniami rybek (Ryby to tez znak jakosci zmiennej).Mars to tez i mysliwy , a koty to sa urodzeni mysliwi, stad i ciekawosc przekrojowa poprzez gatunki swietnie adaptujace sie w zywiole powietrza czyli spacerowicze...Koty , ktore duzo chodza i poluja...taki gatunek dachowcow lub sprytnych malych pogromcow mysz...

Dom XII w Strzelcu , ale i w Koziorozcu...wezel ksiezycowy polnocny w domu wlasnych ograniczen pozwala na zainteresowania wiedza okultystyczna, tajemna (bo to dom tajemnic) , co przeklada sie na szerokie (Strzelec) spectrum gatunkowe gatunkow wymarlych lub tajemniczych, takich ktore juz nie istnieja w rzeczywistosci (np. wymarle gady zmiennocieplne - Strzelec to znak zmiennosci zywiolu ognia , znak dosyc charakterystyczny dla gatunkow gadow kopalnych). Slonie to saturnowy zwierzak , a znak Koziorozca (drugi znak w d. XII) jest wladany przez Saturna wlasnie...

Tak ja to widze...Fajnie ze udalo mi zainteresowac tym tematem tylu chetnych do wspolpracy...Bardzo dziekuje za ankiete... Kotek Ok

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości