Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#92

Nala napisał(a):trudno mi sie nie zgodzić, choć Baran zaczyna sie u mnie w domu 5 Uśmiech a z a jakiego powodu tylko dom 6 i 12 są brane pod uwagę jeśli chodzi o zwięrzęta ulubione? czy czytając kosmogram można odkryć swoje zwierze mocy?

Dom VI jest naturalnym domem znaku Panny (szostego znaku zodiaku), ktorym wlada Merkury - najmniejsza planeta ukladu slonecznego widoczna golym okiem. Wszystko czym interesuje sie Merkury jest male , jak on sam.
Dom XII jest naturalnym domem znaku Ryb (dwunastego znaku zodiaku) wladanym przez Jowisza - najwieksza planete ukladu slonecznego widoczna golym okiem. Jowisz lubi wszystko co duze , jak on sam.

Dom VI jest domem jaki ukazuje sposob wyrazania naszego Ja w otoczeniu , tzn. kreatywnosc i radosc domu V musi znalezc ujscie poprzez dom VI. Najczesciej robimy to poprzez nasza prace, dlatego jest to dom pracy. Ale dom V opisuje wszystko co sprawia nam radosc, wiec aby wyrazic te radosc potrzebujemy innych istot , ktore te radosc nam oferuja - ludzi lub zwierzat. Zwierzeta sa od nas zalezne i nam sluza , albo poprzez swoja prace (zwierzeta hodowlane) , albo poprzez zaspokojanie naszych podstawowych potrzeb emocjonalnych - tu zaspokajania potrzeby radosci. Zatem dom VI zaspokaja te potrzeby i wiaze sie z tym co nam sluzy (Panna) i jest pozyteczne.
Dom XII jest komplementarny w stosunku do domu VI na zasadzie przeciwienstw. Mam nadzieje , ze troche przyblizylem istote tych domow... Hejka

Jak rozumiesz definicje pojecia "zwierze mocy ?" - Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości