Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#98

madrugada napisał(a):....

Dom 12 zaczyna sie u mnie w Strzelcu przed i po relokacji (znak najmocniej zwiazany chyba z konmi), zmiana po relokacji to ze Neptun przeszedl z domu 11 do domu 12. Wiem, ze czesto pomijasz pokoleniowe, ale moze tutaj neptuniczna intuicja pomogla? Uśmiech

Sa to raczej konsekwencje tranzytow Jowisza , ktory aktywowal dom 12 wlasnie teraz. Znany astrolog , hrabia Wroński przyporządkował Rybom wladztwo Neptunowi w ruchu dyrekcyjnym , zas Jowiszowi w retrogradacji. Ale Strzelec to juz tylko sam Jowisz , wiec predzej czy pozniej sie on przypomniał. Natalny Neptun w 12 domu jesli chodzi o zwierzeta daje raczej inklinacje do zwierzat morskich i raczej tez duzych bo to dom 12.Jowisz jest teraz w Lwie wiec trygon ze znaku Lwa to naturalne aktywowanie znakow ognistych, a jesli rzadzil 12-tym natalnie to ja bym raczej spojrzal na stopien znaku Strzelca szczytu d. 12 i porownal kiedy on uaktywnił ten dom.

Pozdrawiam.

PS. a jak tam weryfikacja sprzedazy mieszkania ?

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości