Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#78

Luks napisał(a):U mnie jest tak:
Dom 6 - w Bliźniętach, obecny Mars w domu; małe - och uwielbiam gryzonie i króliki; jeśli chodzi o resztę to jak najbardziej lubie koty i psy
Dom 12 - W Strzelcu (w tym znaku mam też AC, ale wchodzi chyba lekko w 1 dom, a nie 12), pusty - no i z wielkimi zwierzakami będę miał problem, zawsze lubiłem trochę konie, ale to już znacznie słabszy sentyment

Os domow VI-XII, domow upadajacych w jakosci zmiennej...Domy VI oraz XII uwaza sie za najslabsze jesli chodzi o sile oddzialywania , ale jesli chodzi o ich sile to jednak caly dom VI w jest tutaj znaku Blizniat , a dom XII jest caly w Strzelcu stad sila domu jest lepiej utrwalona w kazdym z tych znakow bez wplywu innych znakow na te domy. To wazne bo wiaze sie to z dominacja tylko ich wladcow. Merkury wladajacy znakiem Blizniat (dom VI) daje zainteresowania ukierunkowane na zwierzeta male, zas obecnosc Marsa w tym znaku orientuje energie Marsowa na zwierzatka , ktore maja w pyszczku "bron sieczna" i ostre pazurki (cecha Marsowa). Dlaczego? Bliznieta i Merkury naturalnie wladaja aparatem zuchwowo - szczekowym (u ludzi sluzy on do komunikacji i mowy oraz do jedzenia) zas u zwierzat tylko do przezuwania i jedzenia w szczegolnosci...A wiec wszystkie male (Merkury) przezuwacze , ktore szybko poruszaja szczeka i do tego jeszcze maja ostre narzedzie walki z pokarmem (Mars wladca broni, tutaj siekaczy i przezuwaczy) - gryzonie, kroliki, male ssaki, lub inne wiewiorki...

Dom XII w Strzelcu to jak juz tu wczesniej opisywalem wielokrotnie domena Jowisza i zwierzat kopytnych, szybkich takich wlasnie jak konie, bo znak Strzelca symbolizuje centaur , pol kon , pol czlowiek...Ale sila domu XII to sila Jowisza w horoskopie , a u Ciebie moze byc ten Jowisz okaleczony aspektowo i/ lub slaby zodiakalnie...Brak danych ...niemniej jednak zywiol ognia u Ciebie nie dominuje w horoskopie na pewno..Powietrze jest duzo silniejsze...

Bardzo dziekuje za wypelnienie ankiety... Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości