Ukryty adorator :)
#1

Lady of Dreams w kawiarence podsunęła fajny rozkład - Ukryty adorator...  Zawstydzony
Myślę, że to ciekawy temat do ćwiczeń, zapraszam panie jak i panów (a nuż jest jakaś zakochana w Was dama? Oczko )
Z przymrużeniem oka rozkładam sobie pierwsza Uśmiech

Cytat:Lady of DreamsDzisiaj jest dzien Ukrytej Miłości więc wszystkim tym , ktorzy kochaja skrycie zycze ujawnienia swych uczucOczko
Wymyslilam taki rozkladzik na dzisiaj.. Moze ktos bedzie chcial sobie poćwiczyc?
"Ukryty adorator"
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy go znam?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedzie
1. Król kielichów. Czyżby to był mój lekarz? Wydaje mi się, że może być pan, który kocha mnie skrycie... Władca trzymający kielich w dłoni, tzw. amator trunków 
2. 5 denarów. Nie do końca wiem jak to zinterpretować... Myślę, że w wieku podobnym do mojego, ew. 5 lat młodszy/starszy, chociaż raczej skłaniałabym się ku tej pierwszej opcji.
3. Giermek mieczy. Jest mi znany, aczkolwiek nie aż tak bardzo. I ta karta utwierdza mnie w przekonaniu, że to młodszy ode mnie młodzian
4. Diabeł. Zajmuje się... spełnianiem własnych zachcianek i pokus... Przyciągam niegrzecznych panów? Istny diabełek z niego 
5. 6 kielichów.Spotkamy się kiedyś przy kielichu ponownie (już się kiedyś spotkaliśmy w takiej sytuacji!) i może będzie próbował mi o tym powiedzieć... Ale zostaniemy przyjaciółmi 
Zapraszam do ćwiczenia i zabawy, jestem ciekawa jakich zakochańców mają dla was karty...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości