Ukryty adorator :)
#4

madrugada napisał(a):Uśmiech

1. Krol Kielichow, wiec zakladamy ze jest zdecydowanie.

2. 5 denarow, kojazy mi sie z roznica wieku, I to nawet moze byc ta roznica wieku znaczaca.

3. Zdecydowanie jest Tobie znany, ale giermek nie oznacza jakis znaczacych kontaktow moim zdaniem raczej takie od czasu do czasu.

4. Diabel to tez przywiazanie do pieniadza. Moze sie zajmowac obrotem i to jakimis znaczacymi sumkami.

5. Mysle, ze kiedys Tobie o tym powie Uśmiech


Super pomysl, ja dodam dzis wieczorem swoj rozkladzik Uśmiech
Dokładnie tak samo odczytuję ten rozkład... Tylko ja troszkę żartobliwie go opisałam Uśmiech
Czekam na Twój rozkład, na pewno będzie to jakiś przystojniak... Język

Lady of Dreams napisał(a):Filifionko gratuluje adoratora!
1 Wazne ze jest i to jaki! Krol Pucharow pokazuje mezczyzne czulego, ktory okazuje swoje uczucia i jest opiekunczy! Niezle
2. Nie wiem jakie mialas karty bo obrazek tez jest wazny ale to moze byc mezczyzna o polowe starszy od Ciebie, o polowe mlodzszy , okolo 50, lub 5 lat starszy lub mlodszy...
3. Znasz go bo z nim rozmawiasz, tak chyba jest mlodszy, taki jakis studenciak, bardzo rozmowny i zagadujacyOczko
4. Diabel kojarzy mi sie z uzdrawianiem, wiec nie wiem ale z tym srodowiskiem ten ktos jest jakos zwiazany, ewentualnie uprawia hazard, pracuje w jakims klubie rozrywki, gdzie jest sporo uzywek, moze sprzedawc uzywki, pan z monopolowego albo kiosku z papierosami?Uśmiech Mam wrazenie ze to tez moze byc ktos kto cos sprzedaje do jedzenia bo takie trzy karty Krol Pucharow-lekarz, kucharz+ wygadany pazik+ Diabel) hmmm namawia na kupno czegos co moze uzalezniac....
5. Kiedys Ci powie ze sie w Tobie kochal w przeszlosci ale nie terazOczko

Obstawiasz kogos?Uśmiech
Najśmieszniejsze, że właśnie domyślam się kto to może być i jestem zaskoczona tym co mi wyszło w rozkładzie, bo stawiałam karty raczej dla poćwiczenia i w pewnym sensie dla żartu, a tu wszystko skleja się w całość... Uśmiech Lady, czekam na Twój rozkład Zawstydzony
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości