Ukryty adorator :)
#65

Filifionko, dzięki za ćwiczenie a Lady za rozkład Buźki Świetny pomysł Uśmiech Również się pokusiłam:

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - 3 buław- tak lub dopiero się zakocha; postać na mojej karcie jest zwrócona w prawo (patrzy w przyszłość). Jakiś czas temu robiłam rozkład na jednego Pana, czy powinnam utrzymywać z nim kontakt i wypadło mi trzech rycerzy (kielichów, buław, pentakli). Odebrałam to jako odpowiedź, że nie, że w pobliżu jest ktoś inny (lub są). Zastanawia mnie trójka na tej pozycji.
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Gwiazda - w zbliżonym do mojego (20+, może 20-30), ktoś młody.
3. Jeśli tak, czy go znam? - paź buław- tak.
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 7 mieczy- zajmuje się ukrywaniem tego, co do mnie czuje Figielek Przyszła mi do głowy osoba w związku. Czym się może zajmować? Pojęcia nie mam.
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Mag- bardziej widzę tu podchody i jakieś sugestie niż słowa wprost, ale raczej się dowiem. Takie strategiczne podejście do sytuacji, może próbowanie wybadania moich uczuć? Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości