Ukryty adorator :)

(18-03-2017, 00:17)Zwierzynianka napisał(a):  1, Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie ? - 3 buławy - tak, ale wciąż się zastanawia, planuje, raczej jest to zauroczenie, takie platoniczne
2, W jakim jest wieku ? - Król Monet - starszy ode mnie, w okolicy czterdziestki
3, Czy znam tę osobę - As buław - słabo go znam,  poznaliśmy się w jakimś miejscu związanym z aktywnością fizyczną
4, Czym się zajmuje - IV Cesarz - jest szefem, ma autorytet
5, Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć ? - Rycerz Mieczy - nie, nie powie mi o tym, zachowa to dla siebie
6, Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? - Król Buław - z poprzedniego pytania wynika, że nie powie, ale jeśli już to latem, w czasie żniw, w lipcu
7, Cecha charakterystyczna - po czym go poznam ? - 6 kielichów - lubi wodę, marzycielski, może często wspomina jakieś przeszłe wydarzenia

Ad1- Tak, jest kogą kojarzysz z podróżą, drogą, dojazdami, wyjazdem
Ad.2  To dojrzały mężczyzna lub po prostu ktoś kto jest stabilny finansowo
Ad.3  Zamieniłaś z nim parę słów, jesteście na początku znajomości albo...mieliście jednorazową przygodęOczko
Ad,4 Jest szefem , kierownikiem, czymś zarządza
Ad.5. Nie powie ale zauwazysz ze mu zależy po dyskusjach z nim
Ad.6  Raczej będzie działać, będzie aktywny w stosunku do Ciebie, może będzie chciał przyjechac albo zaprosi Cię na jakis wyjazd, albo zaproponuje  seks
Ad.7 To ktos z przeszłosci albo ma rodzinę, dzieci , dba o nich...

Dwaj Królowie w rozkładzie świadczą o tym, że możesz go zna z miejsca pracy, łączą Was jakieś stosunki zawodowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości