Ukryty adorator :)

Farfalla to prawda, mało wychodzę a cały czas coś jest do zrobienia. Dobrze to rozgryzłaś  Oczko

Cytat:1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- Paź Kielichów - jest ktoś taki albo osoba jest ta młodsza ode mnie albo bardzo niedojrzała
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Królewa Kielichów - wiek pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stawiam na mojego równolatka bo wyszedł w Królowej 
3. Jeśli tak, czy go znam? - 4 monety - prawdopodobnie go nie znam to znaczy gdzieś tam jest w moim otoczeniu, ale albo nie mamy kontaktu albo ja w ogóle nie biorę takiej osoby pod uwagę, że jest to ktoś kogo znam .
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 Kielichów - pracuje z dziećmi, trener pływacki, sprzedaje książki, bibliotekarz 
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 5 Mieczy - nie ale przyszło mi do głowy, że ośmiesza mnie przed innymi , zachowanie lisa z bajki Ezopa, gadał że winogrona brzydkie i niedobre , bo wisiały za wysoko .... przepełnia go złość i gniew że tak głupio się zakochał 

i tu piękny ukłon w stronę Pazia[Obrazek: oczko.gif] a 5 Mieczy potwierdza jego niedojrzałość

Iweta 123 mogę spróbować, coś dodać:
1. Niedoświadczona, w sensie jak napisałaś niedojrzała, albo mało wiedząca na temat uczuć.
2.Tutaj nie pomogę z wiekiem.
3.Nie ujawnia się, może co najwyżej spoglądać, raczej wycofana osoba.
4.Albo też pomyślałam o że jakiejś miejsca pracy związane z historią, tradycjami.
5.No takie podejście, że chciałby ale ma tyle obaw, że będzie mu ciężko.
 Ładnie zinterpretowałaś Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości