Ukryty adorator :)

Weryfikacja
tak ktoś się objawił

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- Paź Kielichów -jest ktoś taki albo osoba jest ta młodsza ode mnie albo bardzo niedojrzała
osoba niedojrzała, szuka romansu, powiedział że skoro  jego dzieci  są dorosłe to teraz on się liczy

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - Królewa Kielichów - wiek pomiędzy 30 a 40 rokiem życia stawiam na mojego równolatka bo wyszedł w Królowej
7 lat starszy, po czterdziestce

3. Jeśli tak, czy go znam? - 4 monety - prawdopodobnie go nie znam to znaczy gdzieś tam jest w moim otoczeniu, ale albo nie mamy kontaktu albo ja w ogóle nie biorę takiej osoby pod uwagę, że jest to ktoś kogo znam .
tak znam go, kiedyś często rozmawialiśmy jakieś z dziesięć lat temu, ale tak jak napisałam nigdy nie brałabym go pod uwagę

4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 Kielichów - pracuje z dziećmi, trener pływacki, sprzedaje książki, bibliotekarz.
Meneger, specjalista od HR, szkoleniowiec, pracuje nawet z dziećmi jako trener narciarski

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 5 Mieczy - nie ale przyszło mi do głowy, że ośmiesza mnie przed innymi , zachowanie lisa z bajki Ezopa, gadał że winogrona brzydkie i niedobre , bo wisiały za wysoko .... przepełnia go złość i gniew że tak głupio się zakochał 
Dużo pisze, jednoznacznie, dodatkowo tak prowadzi rozmowę żeby mnie ośmieszyć, sprowadzić do roli zabawki wiadomego rodzaju,.... cholerny pajac
i niby z jednej strony to wygląda jak flirt ale zostawia niesmak. Gdy wyciągniemy 5  mieczy to ktoś sprawi że poczujemy się człowiek z talii Złotego Brzasku a nie jak księżniczka. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości