Ukryty adorator :)

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Głupiec - chyba się komuś podobam, ale nie wie co ma zrobić albo podchodzi jak pies do jeża
2. W jakim jest wieku? - As Kielichów - nie mam pojęcia...
3. Czy znam tę osobę? - 3 denary - tak, ale chyba nie mam najlepszego z nim kontaktu aktualnie
4. Czym się zajmuje? - 4 buławy - występuje publicznie, jest animatorem, związany jest z muzyką albo sztuką itp.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - Król mieczy - nie wiem, coś może przeszkadzać, może sprawy zawodowe, jego pozycja itp
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 9 kielichów - za kilka tygodni?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? - As buław - nie wiem

ogólnie prawie od razu mogę zweryfikować temat, pasowały by mi tu dwie osoby które znam, patrząc na te karty ogółem i z czym one się wiążą
pierwszemu nie wiem czy się dalej podobam ale coś nas łączyło, drugiemu na pewno się podobam fizycznie, obaj choć różnią się wiekiem to są młodzi duchem i należą do subkultury hiphopowej... fajne chłopaki ale nie do końca wiedzą czego chcą (Głupiec)
A jest tancerzem, czasem występuje i uczy młodzież, pracuje też w salonie fryzjerskim (4 buław, As kielichów)
B jest raperem i muzykiem, prowadzi imprezy i praktycznie co weekend gdzieś występuje jako DJ (4 buław)
oczywiście znam te osoby i to od 1.5 roku... z A kontakt mi się urwał i nie odpowiadał na wiadomości, nie przychodził na spotkania bez podania przyczyny. B już mi powiedział że nie wie czy jest mi w stanie więcej dać i że moje oczekiwania wobec niego mogą być zbyt duże, generalnie mam z nimi taki sobie kontakt (3 monety)
i z jednym i z drugim łączą mnie sprawy zawodowe - zdarza się że pracujemy razem, jeden jest sporo lat starszy i czasem bywa moim "szefem", może ze względu na sprawy zawodowe nabierany będzie dystans i wątpliwości co do "wyznań" (król mieczy)

teraz tylko ten As Kielichów i As Buław powinien mi dokładnie wskazać o kogo chodzi, ale nie wiem jak to zinterpretowaćUśmiech As Buław A jest ode mnie 4 lata młodszy ale ma taką specyficzną łysinkę w jednym miejscu na głowie, a B jest 13 lat starszy i z racji wieku przechodzi też pewne zmiany (40 lat) Rotfl obaj są przystojni że tak powiem na swój sposób, mają swój "urok".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości