Ukryty adorator :)

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Król Mieczy - Tak, ale nie łatwo mu przyznać się do tych uczuć, nawet przed samym sobą?
2. W jakim jest wieku? - 10 Mieczy - Jest co najmniej dekadę starszy. W ogóle w dość dojrzałym już wieku.
3. Czy znam tę osobę? - Umiarkowanie - Znam ale słabo, lub w ogóle nie osobiście.
4. Czym się zajmuje? - XVII Rydwan - Dużo podróżuje, żyje w wiel miejscach jednocześnie. Zajmuję się wieloma różnymi rzeczami. Jest ważny, szanowany.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 2 Kielichy - Chyba bardziej czytelnej odpowiedzi mieć nie mogłam...
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Paź Kielichów - ?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? - 10 kielichów - Po dobrych wibracjach które nas połączą przy ewentualnym spotkaniu?

Co myślicie o tych kartach?

LadyFunk ja też myślę że As Kielichów oznacza że to ktoś o dojrzalszym wieku, ale przeżywający drugą młodość, albo nie wyglądający, lub nie zachowujący się na swój wiek. A As Buław z kolei, oraz twoja wizja 4 Buław mówią mi o tym że zaimponuje ci właśnie jakimś swoim talentem. Artystycznym pewnie Oczko

Storm co do Cesarza, to pasuje mi on do tego co zinterpretowałaś w pytaniu czy ci powie. Wydaje mi się że jest ktoś kto coś skrycie do ciebie czuje, ale wszystko zależy od tego jaka jest wasza sytuacja życiowa. Jeśli ma rodzinę, albo kogoś kto daje mu stabilizację wtedy ci o tym nie powie, bo nie będzie chciał tej stabilizacji tracić. To samo jeśli ty jesteś zajęta. Nie będzie chciał tobie jej niszczyć. Ale jeśli oboje bylibyście gotowi na nowe...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości