Ukryty adorator :)
#69

A mi wyszło jakoś tak poważnie...

1. Rydwan + 9 Buław Owszem jest jakiś adorator, to ktoś kto z jednej strony może być nadmiernie pewny siebie, może być karierowiczem spragnionym uznania a z drugiej kimś lękliwym o słabej woli. Myślę, że jego charakter oscyluje gdzieś pomiędzy, do tego jest nieufny, nader ostrożny i przyjmuje obronną pozycję w wyniku przebytych złych doświadczeń , boi się kolejnego zaangażowania i kolejnego zranienia, bo te dwie rzeczy są dla niego jednym. Po trzecie jest oddalony ode mnie, więc zapewne mieszka w Polsce.

2. Wiek 2 Mieczy ok. 40-stki (2x20)
3. 9 Mieczy + Księźyc - Nie znam go osobiiście, może z widzenia lub zdjęcia (które nawet może nie być jego) a może i wcale. Mógł mnie zobaczyć gdzieś w internecie, bo wyszedł ogrom Mieczy.
4. Śmierć - opcje są dwie, albo chłopak jest bez pracy w chwili obecnej, powiedziałabym nawet, że leży w szpitalu, (bo kolejna karta to 4 Mieczy) lub...w nim pracuje
5. 4 Mieczy - nie będzie próbował mi o tym powiedzieć (uff) , na szczęście przyjmie bierną postawą z racji swoich lęków i raczej napewno nigdy się o nim nie dowiem

Wychodzi na to, że mogę mieć adoratora gdzieś daleko i to pogrążonego w depresji....a jego uczucie nigdy nie ujrzy światła dziennego....ależ mi wyszło, nie ma co ...


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości