Warsztat 57 - Wypadek
#23

Gosieńko bałam się, że nie zdąze na Twój warsztat ....uffff

1) . ile mialam lat, gdy doszlo do wypadku? 5 buław stawiam, ze zgodnie z kartą 5 albo mozna sugerowac sie tym, ze był to wiek duzej aktywności fizycznej, moze zaczełas chodzic a moze miałas nadmiary energii jak nastolatka - trudno mi konkretnie napisac ile lat.

2). O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi? 2 pucharów puchary więc mogło to mieć zwiazek z woda , krązeniem, płynami. Mogłas zostac poparzona , mogłas sie topic albo wypić jakis niebezpiczny płyn Krzyk Boi się

3). Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku? paż mieczy miecze płuca klatka piersiowa (układ oddechowy), albo oczy w obrebie twarzy , gardła,

P.S .Patrzac na kraty na obrazki do głowy przychodzi mi tez energia elektryczna lub burza to karta tez napasci pobicia, ataków(5 buław)
puchary szkło , naczynia szklane - tego typu uraz zwiaznay z rozbiciem czegos szklanego
paz mieczy - trzyma w dłoniach miecz i ta czesc jest zaznaczona ... dłonie, rece

[Obrazek: five_of_wands.jpg][Obrazek: two_of_cups.jpg][Obrazek: princess_of_swords.jpg]

Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości