Wampiryzm energetyczny
#23

Cytat:byla
Jestem osobnikiem płci męskiej. Wampirami są ludzie nie posiadający czakramu korony, drzewa bez korzeni, byt astralny wampira nie jest podczepiony do naszej aury, a jest w środku, zmieszany "z krwią". Ponad to wampir ma zablokowany czakram podstawy, to dlatego musi się żywić - energią ludzką, dlaczego nie kosmiczną? Bo kosmiczna jest zbyt czysta, on ją musi dostać w przerobionej postaci, są wampiry emocjonalne - z reguły cioty, które nie wiedzą o co chodzi, nie czują aury, energii, więc muszą wywoływać emocje - najwidoczniejsza część aury, wampiry krwi - kiedyś było ich wiele, ale czasy coraz niebezpieczniejsze, nie można już od tak wyjść i pożywić się krwią, w której występuje owa energia. Dzielą się jeszcze na obudzonych i nieobudzonych, ponad to ten podział, który przedstawiłem jest pokrótce i można go znaleźć na każdym blogu gotyckiej nastolatki, ale by o czymś dyskutować trzeba mieć chociaż podstawę, którą Wam przytoczyłem. Zapomniałem napisać o wampirach energetycznych - Ci wiedzą o co chodzi i wiedzą jak czerpać. Są przypadki ssania energii po chamsku, kiedy osoba wyssywana czuje zmęczenie, czasem wie o co chodzi, wie kto jej to robi, ale nie ma siły, wstać i wyjść - zerwać kontakt Uśmiech Do tego są zdolni wampiry energetyczne obudzone, świadome, czym są, póki same nie zerwą kontaktu, osoba wyssywana jest bez silna.

Cytat:To dlaczego tak mowisz jakbys nim byla ?

Sama sobie odpowiedz.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości