co sądzicie o tych kartach? (projekt nowej talii)
#11

Mogłeś wrzucić obie Cesarzowe czy też Gwiazdy dla porównania obu talii, tym bardziej, że nie znamy głównego zamysłu. Grafiki są inne, dla mnie to bardzo widoczne, mylące jest to, że postacie i same karty są w podobnym do siebie charakterze, ale to oczywiste jeżeli sprawuje nad tym piecze jedna ta sama osoba i temat przewodni ten samOczko Cesarzowa jest bardziej wyrazista, Gwiazda jest rozpłynięta jeżeli chodzi o grafikę. Jednak u Cesarzowej "boli mnie" parę rzeczy.. jej brzuch wygląda jakby nie była w ciąży tylko trzymała piłkę pod ręką, może gdyby ta ręka była osadzona niżej wyglądałoby to bardziej naturalnie, sama druga dłoń jest zbyt kanciata, cieniowanie na czerwonej sukni jest okropne, nie wiem kto to robił, bo sama grafika jest bardzo ładna, właśnie w tej karcie widzę takie niezdecydowanie u artysty, dwa wymieszane style, karta Gwiazdy jest narysowana dość spójnie, ale u Cesarzowej widzę dwa różne style (przykład: spójrz jaka różnica jest między zbożem, jabłkami a suknią), ja nie mogę na to patrzeć jako na spójność. Też ten "fotel" na którym ona siedzi nie wygląda jak fotel tylko łódź albo rydwan. Ale mimo wszystko jest ciekawsza od karty Gwiazdy, która jest bardzo ładna, ma bardziej magiczny charakter,ale jakoś nie zainteresowała mnie tak jak ta obok, lubię się doszukiwać szczegółów na karcie, a tu jest to rozmazanie, taka bardziej "kredkowość", swoją drogą ta pierś jest okropna Język Pytałeś o styl więc wypowiedziałam się na temat stylu. Trochę to może wyglądać jak czepianie się o szczegóły, ale sama siedzę trochę w grafice i dla mnie to wszystko tu jest bardzo widoczne. Mimo to myślę, że takie opinie są bardzo pomocne jeżeli jesteś w trakcie projektu Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości