Zły duch, demon?
#61

I z tego co winika z opinii innych osób borykających się z demonami. Jeżeli takiego uda ci się pozbyć to powraca albo stara się powrócić i przyprowadza ze sobą parę innych. I kusi, dręczy albo wpływa na zdrowie, finanse i inne sprawy mające znaczenie dla osoby będącej w opresji. Niektórzy mają tak zwanego pecha albo ciągle jakieś finansowe problemy. Problem w rodzinie. Czyli ciągłe kłutnie, nałogi i per wersje. Albo tak jak ja koszmary albo symboliczne sny. Dlaczego tak jest? Bo dany demon, stara się wpłynąć na daną osobę tak bardzo jak się tylko da. Tak jak wcześniej wspominałaś odseparować od rodziny albo doprowadzić do stanu załamania. Chyba wszystko zależy od typu demona lub nieczystego ducha. Oraz od jego zadania. Sądzę też że jako istoty duchowe przyciąga je do nas chyba nasza energia. No i chyba też lubią żerować na Energi pochodzącej ze strachu albo sexu. Pewnie dlatego dostały one nazwy jak Inkub albo Zmora. Oczywiście te istoty posiadają własne imiona i inteligencję. Niektórzy wierzą że nie ma takich istot jak demony i tak naprawdę są nimi larwy astrale. Powstałe z naszych własnych pragnień. Ehhhhh aż głową boli od tak wielu różnych zdań i informacji. Z mojego doświadczenia. Ja we śnie widziałam spadającą gwiazdę następnie zobaczyłam postać ze skrzydłami cień był czarny. Następnie z cienia wyszedł wysoki przystojny blondyn. Podeszłam do niego on podał mi rękę i przedstawił się jako Belial. Imię to powtórzył 2 razy. Nie miałam pojęcia że takie imię istnieje i jest to właściwie wysokiej rangi demon a raczej powinnam powiedzieć upadły anioł drugi po Lucyferze. To znalazłam w internecie następnego dnia nie mając o tym żadnego pojęcia. I tutaj moje pytanie. Jak to możliwe że byłaby to Astralana larwa? Uważam że naprawdę istnieją demony i upadłe anioły. Bo larwa nie posiadałaby takich informacji gdyż jako wytwór własnej wyobrażenia jest tylko i wyłącznie z daną na informacje pochodzące od właściciela. Tak uważam ale mogę się zawsze mylić. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości