Seriale :)
#44

onoleczka11 napisał(a):Uwielbiałam południowoamerykańskie telenowele Uśmiech jako nastolatka oglądałam "Luz Marię", "Palome", "Alvara", "Marimar", a wcześniej "Marię Celeste" i "Marię z Przedmieścia". A pamięta ktoś z Was serial o 8-letniej dziewczynce - "Serce Klarity"?

hahaha xD ja pamiętam te seriale... zwłaszcza ten ostatni Oczko zapomniałas o Zbuntowanym Aniole, Kachorra to ja, Fiorella , Posłaniec szczęścia hahaha xD az głowa bolała od tego wtedy... bo tylko to było stale w tv Rotfl jeszcze miedzy czasie były takie wynalazki jak Drużyna A, Nieustraszony, MacGyver , ER, The X-Files, Strażnik Teksasu, Przystanek Alaska, Everwood, Tequila i Bonetti, Ich pięcioro, Cudowne lata, Jag, Podróż do Ziemi Obiecanej, Pełna chata, Nash bridges... Rotfl A mega fajnym serialami dla młodzieży było Jezioro marzeń ( Dawson’s Creek) i Szkoła złamanych serc (Heartbreak High) Rotfl a sie rozgadałem... ale te seriale najbardziej pamiętam z młodości gdzie nie było ogólnodostępnego internetu, smartfonów a szczytem marzeń była wypaśna 3310 Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości