Mój PP pytania o technikę
#1

Witam jestem w trakcie tworzenia mojego portretu mam kilka pytań związanych z techniką

1. Wiek średni a wiek dojrzały jak to tarot rozumie? Mam 30 lat mam się czuć średnio czy dojrzale  Myśli Dla mnie 30tka to już wejście w dojrzały wiek.

2. Czy każda karta która się powtarza to ma być odwrócona? mam 4xeremita, 2xcesarzowa i 2x księżyc
21.09.1985

1. ŚWIAT
2. PUSTELNIK (-)
3. MAG
________________________________________________________________________________
4. WAGA
5. FORTUNA
6. KSIĘŻYC (-)
7. PUSTELNIK (-)
8. PAPIEŻ
_________________________________________________________________________________
9. WISIELEC
10. KSIEŻYC (-)
11. CESARZ
__________________________________________________________________________________
12. SZTUKA
13. CESARZOWA (-)
14. PUSTELNIK (-)
__________________________________________________________________________________
15. CESARZOWA (-)
17. GŁUPIEC
18. PUSTELNIK (-)[/size]

3. Czy wszystkie osoby na świecie urodzone w moim dniu urodzin są podobne do mnie? Brakuje mi tutaj jakiejś karty losowej coś co by nas wyszczególniło od innych.

4. Jaki jest prawdziwy dzień twoich urodzin? Urodziłam się pięć minut po północy 21 września, 30 lat temu czy dokładnie oni to sprawdzali? Równie dobrze mogłam zostać urodzona w ostatniej minucie 20 września, a zanotowali mnie pięć minut po północy. Jak uniknąć błędu Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości