Co ci powie 1 karta???
#1

Zaobserwowałam tu na forum i w innych miejscach internetowych  tzw. "wróżby" z 1 karty i moim zdaniem to jest śmieszne, głupie i niedorzeczne wręcz prymitywne.... wiem naraziłam się na krytykę wielu osób w tym momencie, ale to moim zdaniem jest prawda. Spoglądając na człowieka w miejscu publicznym, też tak samo osądzamy?? pierwsze wrażenie .... Po wyglądzie?... sposobie wypowiedzi ?? tak !!??? Mamy swoją półkę w naszym mózgu do której szufladkujemy inne osoby... ludzka natura i to samo robimy z kartami tarota !!! osądzamy je, klasyfikujemy je, wkładamy w jedną szufladę ... pytanie jest czy tak można robić ??? o tuż Nie!!! To jakie kto ma skojarzenia z daną kartą jest czysto prywatne i nic komu do tego!!!. Ło matko !!!! Róbmy to w swoich prywatnych zapiskach, nie jawnie, nie przed wszystkimi w tzw. ćwiczeniach. Tarot sam w sobie jest wielką niewiadomą, więc próby zamknięcia go w pewne ramy nic nie da, po pewnym czasie sami się o tym przekonamy i do kogo będziemy mieć potem pretensje???, jeśli życie nas brutalnie zweryfikuje??!!!??? do tarota do nikogo więcej!!! lub co gorsza do jakieś osoby, która nam podsunęła inny punkt widzenia??!!! bo tak było?, miało być?, przecież weryfikowałam to z innymi... znaczenia kart itd, a tu masz klops!!!! Zapominamy o jednej ważnej prawdzie ... to każdy z nas musi sobie sam wypracować daną kartę na soją modłę...  i nic tu nie pomogą tzw ćwiczenia na 1 kartę. Powiem szczerze, wróżby na jedną kartę dla mnie są, jak wizyta u znachora, który powie coś pani dolega, ok, ale nie wiem co,( pod warunkiem, że się sam do tego przyzna),  proszę pójść do lekarza i on zrobi badania i się pani/pan sam przekona... Stawianie 1 karty osobie i "prorokowanie" jej,  jest czystym zarobkowaniem, nastawianiem się na kasę, odfajkowaniem pacjenta, że też tak to ujmę ... A potem macie używkę, pośmiewisko, pogardę dla tzw. wróżbitów, których sami sobie wyhodowaliście... Tarot NIE jest grą !!! ani Definicją na życie!!!!! Zgadywanką ...Tarot jest .... no właśnie czym??? dla każdego z nas czymś innym i w tym polega jego magia, nie psujmy go, nie zamykajmy go w jednej szufladzie naszego mózgu, jeśli ufamy tzw. kartonikom tarotowym, to dlaczego nie chcemy zaufać naszej własnej intuicji ???

Wolność słowa dotyczy każdego i każdy ma prawo do wypowiedzi... nie zamierzam nikogo przepraszać ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości