Rozprawka na temat plutona tranzytujacego ASC
#23

Witaj Szamanie. Ja nie powiedzialam ze u mnie to idzie jak z platka Oczko Ale wiesz mi Pluton bedzie towarzyszyl kwadratem do innych ukladow gdzies do czasu swojego przejscia do Wodnika, wiec staram sie nie skupiac na tym co sie dzieje, ale co bedzie za iles tam lat. Patrz sie na niego tak wlasnie, ze dzieki tej transformacji ewoluujesz gdzies wyzej i Twoje zycie dzieki temu moze po tym przejsciu byc lepsze. Czy tak bedzie, w duzej mierze zalezy od Ciebie. Niestety pluton ma takie kontrolujace dzialanie, czyli probojac zatrzymac jego ped, powodujemy jeszcze wiekszy bol. A wiec przynosi on nauke odpuszczania w pewnych kwestiach, i tylko dzieki otwartosci na nowe mozesz wygrac.

Napewno opozycja Plutona do Ksiezyca sie u Ciebie odbija, zwlaszcza ze rzadzi on u Ciebie 1 domem i dodatkowo jest w nim polozony. Musisz byc dosyc emocjonalna osoba i przy tym ukladzie ta emocjonalnosc jest podkreslona. Do wszystkiego mozesz podchodzic z wiekszymi emocjami, pasja, czesto zachodzaca o nadmierne kontrolowanie tego co sie wokol CIebie dzieje niz wymaga sytuacja. Wlasnie bojac sie utraty kontroli czy straty. Powiedzialabym ze ten uklad ma Ciebie nauczyc "odpuszczania" choc rozumiem ze nie jest to latwe.

A czy pluton tworzy jakis uklad do Ksiezyca natalnie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości