Krem do usuwania tatuazu - horoskop horarny
#6

Hyacyncie, dziekuje serdcznie- staram sie ale duzo jest regul, wiec bez uporzadkowania wiedzy ciezko nadgonic. Choc staram sie na ile moge, intuicyjnie Uśmiech

Dzwonilam do nich i w okolicy sierpnia koncza badania na zwierzetach, puki co maja dobre wyniki. I podejzewam, ze wtedy wyjdzie jakis komentarz do prasy,wiec to by sie zgadzalo z nasza prognoza. Jednoczesnie pracuja nad uruchomieniem fazy badan klinicznych na ludziach. Wysalam im swoja aplikacje. Mozliwe, ze ten pilotarz o ktorym wspomniales bedzie zwiazany z rozpoczeciem badan. Choc mam nadzieje, ze jednak juz wtedy bylby dostepny w sprzedarzy Uśmiech

Mam nadzieje, ze sie zakwalifikuje do badan, raz ze byloby to interesujace doswiadczenie, a dwa ze bym mogla usunac ten tatuaz szybciejOczko

Swoja droga kanadyjczycy sa przemili. Zadzwoniam do recepcji firmy ktora sponsoruje badania, Pani od razu mnie przekierowala do Dyrektorki dzialu zajmujacego sie ta dzialka. Pani Dyrektor z przyjemnoscia udzielila mi wszystkich informacji, wczesniej pytajac sie czy nie jestem z prasy. Jednoczesnie poprosila o moja aplikacje.

Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości