Krem do usuwania tatuazu - horoskop horarny
#14

madrugada napisał(a):Nooo musze sobie w koncu ksiazke kupic, nie widzialam wydania na kindle co mi troszke komplikuje sprawy z przesylka :/

1. Obie planety zblizaja sie do siebie a wiec jest to aspekt aplikacyjny, zblizaja sie do opozycji, i roznica to 4 stopnie.
2. Natomiast jesli chodzi o ksiezyc i saturna, to najblizszy aspekt, ktory moga uformowac do sekstyl, i roznica to 6 stopnie.

Hmmm Pluton, Pluton, (nie lubimy sie ostatnio, bo mi daje popalic) bym powiedziala ze wspolwladca Skorpiona, ale nie bierzemy jego pod uwage... Jest w Koziorozcu wladanym przez Saturna.. ale zabij mnie, ale za cholere nie wiem jak go wlaczyc do calosci.

Zamieniasz stopnie na jednostki czasu umownego i w tym wypadku sa to miesiace :

1. 4 stopnie = 4 miesiace - tu chodzi o uscislenie terminu konca badan wstepnych - ostrzezenie , moze to byc dla ciebie nieprzyjemny eksperyment w sensie dolegliwosci skornych...
2. 6 stopni = 6 miesiecy (Saturn to powolny jest, ale Ksiezyc w domu upadajacym i jest szybki daje miesiace nie lata.. Uśmiech

Pluton - przypomnij sobie gdzie on jest u Ciebie natalnie i czy aby przypadkiem nie on byl sprawca calego tego zamieszania z usuwaniem tatuazu... Uśmiech Pluton w tym horoskopie wspolwlada ASC razem z Marsem , a czy przypadkiem nie bylo w poscie Twoim na temat tranzytu Plutona przez ASC ??? Rotfl

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości