Krem do usuwania tatuazu - horoskop horarny
#15

Tak pluton u mnie wplywa podejzewam na ta decycje o usunieciu, w stopniu rownie duzym jak moja wlasna glupota i pojscie na zywiol Oczko Pewnie Uran mi cos mieszal w tym czasie tez Rotfl
Ale tak wlasnie przy ogromie nerwow zwiazanych z tym tatuazem w ogole zaulwazylam ze mam ten tranzyt i nagle wszystko co sie dzieje w moim zyciu na wielu poziomach nabralo sensu. Aaa i jeszcze ciekawostka, Tatuaz to Feniks, a chyba nie ma kreatury mitologicznej blizszej plutonowi ? Oczko

NIech swedzi i smierdzi, ale niech bedzie skuteczny, bo obecna technologia nie pozwala mi na usuniecie. A badania na myszach sugeruja krem absolutnie rewolucyjny, bo po dwoch tygodniach prawie caly pigment znikal! DLa porownania usuwanie maleog tatuazu za pomoca laseru trwa okolo 1-2 lat, jet okropnie bolesne i pozostawia czesto blizny.

Ale powiedz bo zaznaczyles strzalke od Satuna do Plutona, myslisz ze jak Pan S. dogoni sprawdze calego zamieszania, cos sie waznego wydarzy w kontekscie pytania?

Ja sie bede teraz modlila co noc aby mnei zakwalifikowali na badania, bo te potrafia trwac a trwac.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości