Warsztat 81 - Zgaduj-zgadula co tam Bronce w głowie hula
#1

Z każdym warsztatem coraz ciężej o oryginalne pomysły, więc proponuję kolejny zlepek z kategorii " po trochu wszystkiego"  Luzik Myślę, że tym razem pokuszę się o "punktowanie" każdej odpowiedzi, będzie bardziej sprawiedliwie  Oklaski

1. Moi rodzice dostali ostatnio bardzo nietypowy prezent (niemniej bardzo im teraz potrzebny), co to było i dlaczego mężczyzna musiał się tego pozbyć (swoją drogą ładny mi prezent skoro się trzeba go pozbywać  Rotfl  Rotfl )

2. Kraj który od zawsze bardzo chciałam odwiedzić ( i kiedyś napewno to zrobie, bo strasznie mnie tam ciągnie).

3. To pytanie może wydać się niektórym nieco narcystyczne, ale proszę Was o wymienienie kilku cech mojego wyglądu  Zawstydzony ....im więcej trafień tym więcej punktów...pytanie łatwe i każdy na pewno coś "ustrzeli" ...

4. W tym tygodniu wybrałam się z siostrą w pewne miejsce (oj długo nie mogłyśmy trafić) w celu zakupu...no własnie czego??

5. I ostatnie pytanie takie trochę nietypowe...Ile osób weźmie udział w Warsztacie  Figielek

Pomyślnych wróżb życzę  Oklaski
"I tu nasuwa się pytanie......Czy LeCaro obroni swoją pozycję liderki...czy jej karty okażą się na tyle skuteczne ...tego dowiemy  się już w sobotę wieczorem" komentowała Bronka  Dokucza
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości