Potomek MickeyMouse
#1

Witaj Mickey.

Najpierw kilka slow wyjasnienia. Astrologia Urodzeniowa, pokazuje potencjal z jakim sie rodzimy. Hyacynt to okreslil fajnie w innym watku jako "Krzyz" z ktorym sie rodzimy i niesiemy przez cale zycie. Niewiele jest horoskopow w ktorych wszystko idzie gladko, ale dzieki znajomosci horoskopu mozemy poznac slabosci czy to nad czym mozemy z dzieckiem pracowac. Juz kilka razy mi zwrocono uwage, ze moga moje horoskopy byc przedstawiane w sposob negatywny,ale nie to jest moim celem. Ja po prostu staram sie skupiac na tym co moze byc problemem, aby bacznie zwracac uwage na to, a przy wsparciu rodziny i otoczenia, milosci danej dziecku, naprawde mozna wspomoc go w noszeniu tego krzyza, ktory zostal mu dany.

Mowie to, poniewaz Twoje dziecko nie ma latwego krzyza do uniesienia, czyli bedzie mu potrzebne wsparcie z Twojej strony i ukierunkowanie. Ponizej obrazek z kosmogramem, poniewaz nie jestem jedyna osoba praktykujaca Astrologie (czy poznajaca), mozliwe, ze inne osoby dodadza cos od siebie.

Pierwsza sprawa, ktora sie rzuca w oczy, jest trudna sytuacja w domu, niestety ale z horoskopu dziecka wnioskuje, ze ojciec moze nie utrzymywac z nim kontaktu, albo moze miec negatywny wplyw na jego rozwoj. Poloenie plutona w domu IV niestety moze powodowac ze dziecko moze sie czuc jakby pozbawione korzeni, czy nie ma poczucia bezpieczesntwa zwiazanego z domme z pochodzeniem. Dlatego wspominalam, o tym aby postarac sie mu zapewnic jak najwiecej milosci i stabilnosci w domu. Nie zwiekszac poczucia winy w stosunku do ojca, bo poprzez analizowanie sytuacji w domu, czy rozdrapywanie jej, zwiekszamy jakby dramat wynikajacy z zaistnialej sytuacji, ktorej nie odwrocimy.

Kolejna rzecza, na ktora zwrocilam uwage, jest brak stalosci w tym horoskopie. Tylko jedna planeta jest polozona w znakach stalych, mamy polkrzyz w znakach zmiennych (i w domach zmiennych) i kardynalnych. Juz spiesze i wyjasniam o co chodzi

Brak planet energii stabilnej w horoskopie, moze pokazywac czlowieka, ktory ma problemy z konczeniem rzeczy, doprowadzaniem ich do konca. I tutaj jest rada dla Ciebie jako dla matki, patrz sie na swoje dziecko wlasnie pod tym katem od poczatku. Czy bedzie on szybko podejmowal nowe zabawy? Czy bedzie porzucal szybko zabawki, albo rezygnowal z wykonczeniem zadania? Z horoskopu pokazuje mi sie on jako osoba bardzo kreatywna, z mnostwem pomyslow, ale niestety moze miec problem wlasnie z konczeniem tego co zaczal. To nie jest zla cecha, jesli jest wlasciwie w zyciu wykorzystana i temperowana. Czyli ucz go od malego, skupienia sie na tym aby sprawe zakonczyc. Moze byc z niego troszke taki raptusUśmiech

Moze on przy tym nie byc latwy do ukierunkowania, poniewa pokazuje sie jako bardzo duzy indywidulista, osoba impulsywna, pelna energii i bioraca konrole za swoje dzialania i zycie. To rowniez uklad bardzo asertywny, i troszke egocentryczny. Ta energia szczegolnie bedie towarzyszyla Twojemu dziecku przy komunikowniu sie czy zdobywaniu wiedzy. Bedzie on bardzo ciekwy, i bedzie chcial wiedziec wszystko i wszystkim. Tutaj moze istniec takie niebezpieczenstwo, ze trudno bedzzie mu sie skupic na jednym temacie. Mars i Merkury jest w ciekawym znaku blizniat i 9 domu, odpowiadajacym poszezaniu swiadomosci, wyzszej edukacji. Wiec mysle, ze da Tobie syna bardzo inteligentnego, tylko ze sklonnoscia do rozpraszania energii, braku ukierunkowania. A wiec znow wracam do tego co napisalam, nalezy probowc (a nie bedie to latwe) o nauczyc konsekwencji czy dokonywania wyborow i doprowadzania do konca tego co rozpoczal. Ten uklad niestety daje umysl niespokojny, nerwowy. Zreszta patrzac sie w numerologie w kluczu wcielenia ma on 4/13 wiec widac to wprowadzanie wiekszej stalosci czy struktury w to co czyni.

Wybuchowosc podkresla ten drugi polkrzyz w znakach kardynalnych, tutaj zaznaczon jest takze wielka potrzeba zmian, i to takich radykalnych. Nie dla niego bedzie praca za biurkiem, on tutaj sie pokazuje jako osoba bardzo innowacyjna, w negatywie nieprzyjmujaca ustalonych porzadkow panujacych w otoczeniu czy spoleczenstwie. Typ rewolucjonisty. Jesli dobrze wykorzystana ta energia zostaje, moze byc osoba,ktora w pozytywie nakierowuje osoby dookola otwierajac im oczy na nowy czy inny porzadek. Tylko musi sie nauczyc sluchac racji osob dookola siebie, i przee wszzyskim panowac nad swoja nadpobudlowoscia.

Takze w sumie, pokazuje mi sie chlopak pelen energii, i to naprawde powinnas wiedziec juz jak jest maly. Intelekualista z bystrym umyslem i szybkim slowem(czasamiza szybkim). Jesli od malego, bedziesz starala sie zapanowac nad nerwowosci czy nadpobudliwocia ta energia dobrze ukierunkowana moze dac spolecznstwu swiatly, i otwarty na nowe umysl.

Jeslii masz jakies pytania to pisz, z checia odpowiem, to co napisalam jest bardzo skroconym horoskopem urodzeniowym, ale mam nadzieje, ze nakieruje CIebie jako swiezo narodzona mame, do tego aby zwracac uwage na jego rozwoj i reagowac jesli zaulwazysz to co napisalam wyzej.

Dodam jeszcze na koniec, malo w historii ludzkosci jest osob z latwym "krzyzem" do uniesienia. Takie trudne uklady jesli przepracowane czesto charkteryzuja ludzi wielkich.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości