Pytanie do Koziolka Matolka
#11

Dziekuje.

Mam jeszcze takie pytania:

Czy na chwile obecna mam juz jakis problem powazny, czy nadal jest to odlozone w czasie. Czy wychodza mi powazne problemy ze zdrowiem w ciagu najblizszych 6 miesiecy?
Czy cala Azja Wschodnia, czy poludniowo-wschodnia to dla mnie "zle miejsce"? Myslalam, zeby tu zostac, po tej stronie swiata, ale zdecydowanie nie w Chinach. To nie jest dobry kraj do mieszkania na dluzsza mete praktycznie dla nikogo.

Jako dziecko bardzo duzo chorowalam, tak mniej wiecej do 8-9 roku zycia. Moje zycie bylo bardzo czesto powaznie zagrozone i wplyw ojca na nie tez byl straszny. Umieralam co dwa tygodnie, na serio, pamietam ciagla goroczke i halucynacje oraz tylek ktory bolal od zastrzykow, wyjazdy do sanatoriow itd.
Nawet kiedy sie urodzilam, moja szyja byla owinieta pepowina i w ostatiej chwili uratowano mnie przed uduszeniem.

ratowala mi zycie penicylina i doktor Majewska, do ktorej mama wiele lat pozniej kazala mi sie przejsc pare razy z kwiatami w drodze podziekowan.
Ale potem to minelo jak reka ujal i wlasciwie nie mam zadnych problemow ze zdrowiem, poza sklonnoscia do otyosci, ale to wiekszosc jowiszowcow tak ma.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości