Nasze nicki i avatary
#17

Lady, bardzo trafne pytanie Uśmiech Tym bardziej, że wybranie określonego nicka czy awatara też w końcu coś potrafi powiedzieć o osobie z drugiej strony ekranu...
W moim przypadku było tak, że kiedyś w szerokim internecie widziałam czyjś podpis Le Pendu (fr. Wisielec), brzmienie tego słowa razem z rodzajnikiem wydało mi się znacznie bardziej atrakcyjne niż nazwa ang... Z drugiej strony celowo w nicku lub awatarze chciałam zawrzeć coś z Gwiazdy, jej energię kojarzę trochę z takim swoistym talizmanem, też i trochę kierunkiem wewnętrznego dążenia. W efekcie swojego nicka zapożyczyłam z włoskich talii, w której mamy Gwiazdy (wł. Le Stelle oznacza liczbę mnogą, inaczej więc niż upowszechnione tłumaczenia z talii Marsylskiej), co też jeszcze kojarzy mi się z Muzami i płynącym od nich natchnieniem... Do tego w moim odbiorze emanuje bardzo pozytywną energią, kojarzy mi się z czystością i Sercem. A że Gwiazda sama w sobie to też i taka "marzycielska dusza"... Oczywiście nie utożsamiam się z tą kartą, ale lubię powiązania, jakie otwiera Oczko

Madrugada czyli poranek - bardzo mi się podoba Uśmiech Ja na samym początku, zamiast Madrugada, widziałam coś od Magdy... Magdurada czy coś takiego... [Obrazek: k06068.gif] Hyacynt od Jacka - super pomysł! Le Caro, u Ciebie to jeszcze niedawno doszedł Jednorożec Rotfl
Ciekawie dowiedzieć się, co stało za Waszym wyborem...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nasze nicki i avatary - przez Iwona Agata - 29-06-2015, 08:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości