Związek 5 i 9
#2

Witaj Angells196, rozumiem, że Wasze numerologiczne cyfry, to jedynie wibracje z daty urodzenia? Moim zdaniem numerologia jest tak obszerna, że nie można jedynie skupiać się na jednym aspekcie, trzeba przyjrzeć się dokładniej i to i tak nie powinno mieć wpływu na Twoją dalszą przyszłość z Panem, jeżeli nawet byście nie pasowali do siebie, to z jakiejś przyczyny jesteście razem, może to czas w którym Ty uczysz się czegoś o sobie, obydwoje się uczycie, czerpiecie lekcje od siebie na wzajem, doświadczenie zbieramy w różnych sytuacjachOczko
Ja jestem z drogi życia 9 i mimo, że jestem pewna siebie, to często idę na ustępstwa, pamiętaj, że 9tki są bardzo empatyczne i często się dostosowują, ale naprawdę jeśli Cie to ciekawi, to trzeba by się przyjrzeć w szerszym aspekcieOczko tzn. oprócz drogi życia, spojrzeć na wibracje z dnia urodzenia, na klucz wcielenia itd. To tak samo jak w astrologii, jeśli on jest z daty urodzenia Bliźniakiem, to nie oznacza, że jest nim w 100%, ułożenie planet wraz z godziną, może tak naprawdę twierdzić, że bliżej mu do Lwa niż Bliźniaka, a i inne planety oddziałują na siebie w pewien sposób.
Proponuję Ci spojrzeć w szerszym aspekcie, a przede wszystkim słuchać własnej intuicjiUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości