Ankieta nr 2 - Karmiczne pokrewienstwo planetarne
#2

Bardzo mi przykro Hycyncie ale nie znam godzin urodzenia najblizszych, i z racji smierci, czy tez bbraku kontaktow w rodzinie, nie bede w stanie ich uzyskac.

Nie wiem czy to pomoze i moze byc tematem ankiety, gdyz nie jest to moja najblizsza rodzina. Ale pewna bardzo wazna i bliska dla mnie osoba ma ze mna az 3 polaczenia. Jest to mezczyzna z ktorym sie widuje, kocham od 1,5 roku, nasza relacja jest zmienna, ale trwa pomimo wywrotek, ciezko mi powiedziec do czego prowadzi, ale polaczenie miedzy nami istnieje na wielu poziomach.

Sprawdzilam tez inny przypadek relacji z przeszlosci, ktora byla karmiczna w moim odczuciu, ale los nas rozdzielil, i cale szczescie - nie widzialam pokrewienstwa.


-----
- Slonce; Dom IX Waga (Ja), dom X Byk (on)
- Wenus w obu przypadkach w domu XI (U niego Rak u mnie Strzelec),
- Marsa, dom I u niego, dom VII u mnie; W obu przypadkach Panna (sa dodatkowo w slislej koniunkcji).

Najbardziej sie rzuca w oczy Wenus, poniewaz i u mnie i u niego mamy ja w domu XI, mamy podobne dazenia w zyciu, wazna jest dla nas przyjazn, milosc, idealy; potrafimy zreszta rozmawiac godzinami, milosc ktora nas laczy jest jak to okreslamy "kosmiczna"; pelna wolnosci i tolerancji dla tego kim jestesmy. Oboje kochamy swiat, ludzi. Wnioskuje ze mozemy byc przyjaciolmi na cale zycie, albo duza jego czesc.

Mars tez jest ciekawie polozony, w obu przypadkach w znaku Panny, i oboje w dzialaniu jestesmy zmienni, lapiemy sie za wiele spraw w tym samym czasie, przez co nasza relacja jest tez zmienna w swojej naturze i niestala. Zdarzalo sie ze w czasie jej trwania oboje rowniez skupialismy sie na innych osobach. Jest on na linii domu 1 - 7; powiem Tobie ze znakomicie pokazuje to nasze relacje poniewaz ja mocno go wspieram w realizacji jego potrzeb. Wiecej dawania jest po mojej stronie i to jakos naturalnie przychodzi, w sensie nie odczywam tego negatywnie, jemu dawanie przychodzi z wieksza trudnoscia - ale to wynika z jego horoskopu).

Slonce nie jest polaczone ani znakiem ani domem, choc Waga i Byk polaczone sa wladztwem.

----
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości