Proszę o pomoc w interpretacji portretu ^^
#1

Witajcie kochani ! Uśmiech

Jakiś czas temu trafiłam na baaardzo ciekawą stronę, na której opisane jest jak można obliczyć swój portret numerologiczny Uśmiech
Jest bardzo ciekawa, oto ona: http://as2.pl/sposob-obliczania-interpre...n-167.html

Otóż właśnie napisałam swój portret numerologiczny, wszystko poobliczałam, ale niestety nie potrafię go zinterpretować i chciałabym prosić kogoś o pomoc Uśmiech Na pewno szybko zweryfikuję interpretację i przedstawię odniesienie do rzeczywistości Uśmiech

[Obrazek: wJXfbp.jpg]

– pozycje 1., 2, 3. – Droga życia, czyli najważniejsze wydarzenia w życiu jednostki, gdzie:

pozycja 1. – dzieciństwo i młodość; (XVI WIEŻA)
pozycja 2. – wiek dojrzały; (III CESARZOWA)
pozycja 3. – jesień życia; (II KAPŁANKA)
– pozycja 4. – podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane; (XIX SŁOŃCE)

– pozycja 5. – świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji; (V KAPŁAN)

– pozycja 6. – nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie; (II KAPŁANKA)

– pozycja 7. – misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat; (XXI ŚWIAT)

– pozycja 8. – „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji; (V KAPŁAN)

– pozycja 12. – Karta Harmonii Psychicznej; (IV CESARZ)

– pozycja 13. – to, jak człowiek postrzega siebie; (XV DIABEŁ)

– pozycja 14. – to jak człowieka postrzegają inni.(IX PUSTELNIK )



Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ! Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości