Warsztat 90 - Pierwsza miłość
#1

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do udziału w moim pierwszym warsztacie.  :text-welcomeconfetti:

Każdy z nas przeżył swoją pierwszą miłość - jedni wspominają ją lepiej, inni gorzej, ale z pewnością nikt nie jest w stanie zapomnieć swojego pierwszego chłopaka/dziewczyny. Moje wspomnienia niestety do pozytywnych pod tym kątem nie należą i wspominając szczenięce lata (miałam chyba 12 lat wtedy?) chwytam się za głowę i myślę sobie jaka głupia wtedy byłam. Chyba same się o tym przekonacie odgadując dwa wydarzenia związane z tym moim pierwszym związkiem:

1.   Gdzie i w jakich okolicznościach doszło do pierwszego pocałunku między mną a tym chłopakiem?


2. Definitywnie dałam sobie z nim spokój i pozostałam z niesmakiem na lata po pewnym występku z jego strony. Chciał coś zrobić, ale mu to uniemożliwiłam. Powiedzcie, proszę, co on chciał takiego zrobić, co tak bardzo mnie do niego zraziło?

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i oby karty pokazały Wam prawidłową odpowiedź w łatwy do odgadnięcia sposób.  Buźki Buźki  :romance-grouphug:

Rozwiązanie podam za 7 dni  :techie-hourglass:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości