Jak przyciągnąć miłość?
#57

Hej Master, a ja tak sobie myślę, że może zamiast totalnym skupieniu się na tej jedynej, to zajmij się w 100% sobą? Napisałeś, że jesteś mało fotogeniczny, to może zacznij ćwiczyć, aby mieć fajna sylwetkę, zmień styl ubioru, może pójdź do kosmetyczki? Poprawi się wtedy Twoja samoocena, a za tym idzie, że jeśli będziesz pewny siebie, to kobiety będą chciały Cię poznać Uśmiech I absolutnie nie chodzi mi o to, że przez urodę możesz poznać tą jedyną, a o to, że jeśli TY będziesz widział w sobie super osobę, to będziesz promieniał Oczko

Co do portali randkowych, to ja się też nie zgadzam, że to tylko ostatnia deska ratunku. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej jest nam poznawać ludzi, czy to z kwestii braku czasu, czy osobowości. Jeśli przeznaczenie nam daje scenariusz znalezienia kogoś, to nie ważne jest gdzie Oczko wszędzie to może się zdarzyć. Moja bliska przyjaciółka poznała swojego męża (w zeszły roku wzięła z nim ślub) właśnie przez portal randkowyUśmiech druga kumpela, tez na portalu Uśmiech Także nie demonizowałabym takich form szukania miłościUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jak przyciągnąć miłość? - przez Farfalla - 25-07-2015, 21:24
RE: Jak przyciągnąć miłość? - przez białyaniołek - 01-12-2017, 17:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości