Proszę o pomoc w interpretacji :)
#2

Po długim czasie zamieszczam moją interpretacje portretu, mam nadzieje że ktoś, kto się na tym zna, dorzuci coś od siebie i odpowie mi na nurtujące mnie pytania. Jeśli dobrze wyliczyłam portret, to z moich wyliczeń wynika, że Mag i Cesarzowa przewijają się w moim portrecie czterokrotnie. Czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Bo do tej pory nie spotkałam się z takim przypadkiem i jestem ciekawa jak to wpływa/wpłynie na moją osobę i ogólną interpretację portretu. Mam kolejne pytanie związane z potrójnym Głupcem - jakie szczególne predyspozycje oznacza ten zestaw? Na koniec chciałabym zapytać, jak mój portret ukazuje mój przyszły zawód i predyspozycje zawodowe.

Więc oto moja interpretacja, proszę o wyrozumiałość, pierwszy raz coś takiego stworzyłam:
1. Od dziecka jestem osobą, która lubi nowości, często jednak zdarza mi się nie dokańczać tego, co zaczęłam, mam taki słomiany zapał. Poza tym od dziecka posiadam w sobie optymizm, potrafię cieszyć się życiem, zawsze liczę na swoje szczęście, podejmuję ryzyko, które zazwyczaj się mi opłaca. Mogę dodać, że zawsze byłam jakoś przekonana o swojej wyjątkowości, co może być dziecinne. Kiedyś ktoś powiedział mi, że jestem charakterystyczna i nie można mnie pominąć w tłumie. Moi przyjaciele mówią także, ze jestem specyficzna.
2. W drugiej fazie swojego życia spodziewam się, że wezmę sprawy w swoje ręce, sprecyzuje sobie jakiś cel i go osiągnę, nawet jeśli wpadnę na coś niedorzecznego. Wykorzystam wszystkie swoje talenty, inteligencję oraz ludzi wokół i ten okres w życiu będzie dla mnie spełnieniem marzeń.
3. W późnych latach życia zainteresuje się czymś nowym, może objawi się moja nowa umiejętność/talent, który trzeba będzie doszlifować.
4. Negatywną cechą mojej osoby jest manipulacja innymi, często brakuje mi pewności siebie i nie umiem przekazać myśli, wielu ludzi krytykuję (dla siebie chyba też jestem surowa.
5. Dążę do urzeczywistnienia swoich marzeń, uzyskania do tego wszystkich potrzebnych środków, mam predyspozycje do umiejętnego wykorzystania swoich możliwości, dosłownie mogę „sprzedać wszystko”.
6. Moimi ukrytym talentem może być intuicja, wrodzona mądrość, wewnętrzny głos. Być może to także umiejętność działania w odpowiednim czasie. Jednak ogólnie muszę nauczyć się z tego korzystać i wypracować sobie sposób w jaki wydobędę to na zewnątrz, ponieważ podwójna kapłanka może w moim życiu zrealizować się negatywnie i moje umiejętności przepadną.
7. Moją misją jest zrealizowanie swoich marzeń, ambitnych planów, przełożenie myśli na czyny, sprawienie że machina zasobów ludzkich i materialnych przyniesie korzyści, a ja tą machinę muszę włączyć.
8. Realizacje może ułatwić mi moja kobieca natura, kreatywność, atrakcyjność, zamiłowanie do sztuki i talenty artystyczne.
12. Harmonię osiągam poprzez jakieś aktywności, pracę w której mogę być liderem, profesjonalizm, uznanie w pracy i społeczeństwie,mądre podejmowanie decyzji.
13. Postrzegam siebie jako osobę kreatywna, wrażliwą, posiadająca wiele talentów artystycznych. Poza tym przejmuję się losem innych, szczególnie zwierząt, doceniam piękno przyrody.
14. Ludzie postrzegają mnie jako inteligentną osobę, osobę mającą wiele zainteresowań artystycznych, doceniającą piękno sztuki. Niektórzy uważają mnie za atrakcyjną osobę. Poza tym ludzie dostrzegają moją wrażliwość na krzywdę oraz moje połączenie z przyrodą.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości