Proszę o pomoc w interpretacji :)
#6

Witam, chciałabym aby ktoś doświadczony w interpretacji pomógł mi w interpretacji portretu partnerskiego. Mam wrażenie, że chodzi w nim głównie o wypełnienie się karmy, jednak nie wiem dokładnie w jaki sposób. Moja data urodzenia 22.01.93, a Pana 10.09.93:

III + XIII = 16 Wieża.....................................................................III + XV = 18 Księżyc
........13.........................................................................................14.............
...................................................................................................................
...........XXII + X = 10 Koło............I + IX = 10 Koło..............XXII + XXII = 22 Głupiec.............
...................1.............................2...................................3............................
............................I + XIX = 20 Sąd..............I + IX = 10 Koło..............I + XIX = 20 Sąd......
..................................4.............................5................................7.................
..........................................II + VI = 8 Sprawiedliwość............................................
...................................................6................................................................
...........................................III + XV = 18 Księżyc.........................IV + XII = 16 Wieża...
...................................................8...............................................12..............

1. 22 + 10 = 10 Koło
Czytałam, że Koło na początku znajomości mówi o relacji karmicznej. Początek naszej znajomości był dziwny, bo spotkanie było przypadkiem, jednak między nami było/jest różnie. Mam wrażenie, że to właśnie ze strony Pana, nie może się zdecydować, czego chce...
2. 1 + 9 = 10 Koło
Tutaj znowu koło, jakbyśmy nie mogli opanować nadal naszej relacji, poza tym mam wrażenie, że ze strony Pana przejawia się bardziej chęć wiedzenia życia bez zobowiązań, stawia bardziej na strefę samorealizacji (?)
3. 22 + 22 = 22 Głupiec
U schyłku relacja traktowana bardziej jako zabawa, przygoda (?)
4. 1 + 19 = 20 Sąd
Tutaj mam problem, bo obie karty składowe są dosyć silnymi kartami, może chodzi o problem z podporządkowaniem się drugiej osobie i stworzenie trwałej relacji (?)
5. 1 + 9 = 10 Koło
Kolejne Koło, które znowu jest dla mnie zagadkowe. Czy może chodzić tu o to, że oboje dążymy do zmiany, jednak każde kroczy swoją drogą przez co między nami jest różnie?
6. 2 + 6 = 8 Sprawiedliwość
Tutaj pomyślałam o tym, że są to nieporozumienia między nami, jakbyśmy chcieli jakoś przerzucać na siebie winę, szukać winnego tylko w sobie nawzajem. Czy ta karta tutaj także może świadczyć o karmie?
7. 1 + 19 = Sąd
Zazwyczaj spotkałam się z tym, że ta karta oznacza stworzenie rodziny, jednak mam wrażenie, że chodzi tutaj znowu o wypełnienie się karmy, może o jakieś oczyszczenie naszej relacji (?)
8. 3 + 15 = 18 Księżyc
Środki są dla mnie tajemnicze ( Rotfl ), czy może to oznaczać jakieś niejasnośći w naszej relacji, nie wiem jak mam interpretować tą kartę...

12. 4 + 12 = 16 Wieża
Nasz komfort poprawi się, gdy zbudujemy naszą relację od nowa?
13. 3 + 13 = 16 Wieża
Czy to oznacza, że postrzegamy naszą relacje jako burzliwą i trudną?
14. 3 + 15 = 18 Księżyc
Ta karta także niewiele mi mówi, zwłaszcza odnośnie jej części składowych..

Jak widać nasz portret jest dziwny. W naszym rozkładzie koło występuje 3 razy, czy to oznacza jakiś większy potencjał? Dodam, że w moim portrecie nie ma Koła, jest tylko w portrecie Pana, czy to może oznaczać, że będzie się realizowało negatywnie z jego strony? Bardzo mi zależy na uwagach doświadczonych osób zajmujących się interpretacją, bo wydaje mi się, że owy portret jest wyzwaniem interpretacyjnym. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w rozwikłaniu tej zagadki, pozdrawiam! Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dziwny portret partnerski, czy to karma? - przez VoiceOfMadness - 27-02-2017, 00:08
Re: Dziwny portret partnerski, czy to karma? - przez madrugada - 27-02-2017, 11:41
Re: Dziwny portret partnerski, czy to karma? - przez VoiceOfMadness - 27-02-2017, 17:29
Re: Dziwny portret partnerski, czy to karma? - przez madrugada - 27-02-2017, 18:18
Re: Dziwny portret partnerski, czy to karma? - przez VoiceOfMadness - 27-02-2017, 20:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości