Wielka tablica - schemat
#1

Cześć,

w ramach samokształcenia jak zwykle musiałem poukładać sobie schemat w głowie, dzięki dziewczynom z forum bardzo spodobał mi się układ wielkiej tablicy, mam nadzieję że dopiszecie swoje sugestie i dodatkowe sposoby uzyskiwania informacji byśmy wspólnie się ucząc wprawiali się w tym i innych układach Kwiatek

Oto mała grafika z podstawowymi informacjami zawartymi w tym układzie
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Karty narożne od których się zaczyna łączy się parami i uzyskujemy najważniejsze informacje z danego układu, budują one ramy wróżby wyznaczając najważniejsze punkty wróżby.
W sercu znajdziemy informacje dotyczące spraw bliskich sercu osoby pytającej, kwestii które leżą jej na sercu, które zajmują jej myśli...
W kartach przeznaczenia natomiast odkryjemy również sprawy które staną się dla osoby istotne w najbliższym czasie.

Następnie szukamy sygnifikatora osobowego - jeśli jest to kobieta to karty Pani, jeśli mężczyzna karty pana. Patrzymy co leży wokół niej/niego. Ważne jest to czy karta jest nad czy pod, czy za czy przed... Madrugada świetnie to opisała w wątku głównym i mam nadzieję że pomoże nam rozwinąć ten temat również tu... :kwaiatek:
Wyznaczamy również linie proste od karty osobowej by zobaczyć jakie energie i wydarzenia są jej udziałem w przeszłości, teraźniejszośći i co niesie jej przyszłość. Karty na skos mają dopełniać wróżbę i być niejako czynnikami wpływającymi na takie a nie inne zdarzenia...

Nastepnie przygądamy się kolejno sygnifikatorom różnych aspektów życia... posłużyłem się przykładem karty Kotwicy (35) która sygnuje aspekt pracy. Patrzymy co leży wokół naszej pracy, te karty będą wskazywały co tam w tej naszej pracy słychać... Dostakowe informacje uzyskamy z odbić lustrzanych, czyli kart jakby symetrycznie po przeciwnej stronie układu, oraz z kart które wyznaczamy skokiem szachowej figury KONIA. Na koniec sprawdzić możemy jaka karta leży w domu głównym naszej kotwicy (o domach pisały już dziewczyny w wątku głównym), czyl w pozycji nr 35. Tamta karta scharakteryzuje nasze sprawy zawodowe. Sprawdzamy również w jakim domu ta nasza kotwica wylądowała...

Tak postępujemy z kolejnymi kartami które nas interesują.

Cała sztuka polega na łączeniu kart.


Tak więc proszę o dopisywanie swoich uwag i wskazówek byśmy wycisnęli jak cytrynkę ten wszechstronny układ.

pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości