Wielka tablica - schemat
#9

Sławek_88 ... po czasie i włożonej mojej energii w poznanie tego systemu oraz doświadczeniu jakie nabrałam (może i nie wielkie, ale zawsze zweryfikowane), to powiem ci, że te podane zdjęcia Wielkich Tablic, są jak najbardziej celujące, ale już interpretacja twoja sposobu odczytu tych tablic, naprawdę jest szerokim łukiem okrojona. Piszę to, nie po to, abyś czół się prze zemnie obrażany, a jedynie po to, aby inni (czytający ten temat) mieli tego świadomość. Na twoich umieszczonych zdjęciach, jest tylko i wyłącznie wzór Wielkiej Tablicy - WT (pozwólcie, że będę używać skrótu WT) 8x4+4 i bez jakiegokolwiek ograniczenia czasowego. Jedynie są podane pewne przykłady, samego sposobu odczytu, który i tak jest mylnie, co prawda nie w całości, zinterpretowany. W zupełności zgodzę się z określeniem tzw. przedziału czasowego, który jest widoczny w drugim (środkowym) zdjęciu, choć karty po skosie, czyli diagonalnie, również w odczycie spełniają inną rolę. W pierwszym zdjęciu, są tylko i wyłącznie zaznaczone pewne ważne aspekty do odczytania, ale sam sposób odczytu wg. tego co podałeś jest nie prawdą ... są odpowiednie powiązania między kartami narożnymi, 4 kartami tzw. przeznaczenia (4 na samym dole) oraz układu serca (zaznaczonego na zdjęciu) i choć prawdę napisałeś, że karty odczytuje się parami (to podstawa w Lenormand), to w żadnym razie nie wg. tego co napisałeś. Trzeciego zdjęcia, powiem szczerze że nie do końca rozumiem ... zdjęcie mi mówi co innego, opis tego zdjęcia co innego, a ty w ogóle napisałeś jeszcze coś innego ... Fakt, same techniki, sposoby, możliwości odczytu WT, są jak najbardziej możliwe do zastosowania, ale nie w ten sposób, nie w tej kolejności i nie wg tego znaczenia jaki podałeś .... no cóż ... Proszę nie zrozum mnie źle, nie chcę Tobie w jakikolwiek sposób zrobić przykrości, tym bardziej, iż wiem że jesteś naprawdę bardzo utalentowanym Astrologiem i Tarocistą, jednak zwracam na to uwagę, tylko z jednego powodu ... To jest Forum, ludzie tu nie muszą być zalogowani, a i tak czytają je ... myślę, ze dobrze by było, jeśli są tu odpowiednie informacje. Linia tzw. skocza szachowego, nie ma na celu ujawnienia czyiś ukrytych intencji, a jedynie wydobyciu jak najwięcej informacji. Kolejność odczytywania WT również jest nie co inna, choć to jest kwestia do wypracowania moim zdaniem, to jednak osobom początkującym (a sama nią byłam, to wiem) polecam zastosowanie się do pewnych nie pisanych reguł. Szczerze, twój post dla mnie, na tamten okres czasu, był bardzo pomocny, ale teraz widzę, że może on innych wprowadzić w błąd., a mi zależy na tym, aby na tym forum były naprawdę rzetelne informacje. W kartach Lenormand, jak najbardziej zwraca się uwagę na szczegóły, ale one same NIE są widoczne, w stricto zawartym obrazie graficznym danej karty, one są do odczytania w inny sposób. Karta 6 Chmury, czy też 10 Kosa, sam pomyśl, zawsze będzie mieć tą samą, jedna stronę, złą lub dobrą i teraz tak, nie ważne jest, z której strony karta 6 Chmury ma ciemniejszy obraz na karcie, nie ważne jest w jaką stronę skierowana jest Kosa z karty 10 Kosa, jedna talia będzie po lewej pokazywać, a druga po prawej ... no i co ... sam przyznasz, że wówczas dwie osoby, posiadające odmienne wizerunki na karcie, również mogą mieć odmienne odczyty ... 6 Chmury to chmury, 10 Kosa to kosa, 12 Ptaki to ptaki - nie ptaki - Sroki, które kradną pierścionek (bo np. taki ma wizerunek dana karta), w karcie 12 Ptaki nie chodzi o złodziejstwo, a i karta 10 Kosa, choć negatywna, to w swoim przekazie zawsze będzie konkretna, nie zależnie od tego, po jakiej stronie ma swe ostrze ... I z tym się zgodzę z Madrugadą, że to kolejna karta, będzie mówić jakie ma przesłanie negatywna lub pozytywna karta, a nie mistyczny lub czyjegoś autorstwa sam wizerunek danej karty, kogoś może to wprowadzać w błąd. Minimum 6 - 8 kroków trzeba wykonać, aby w samych podstawach odczytać WT, wraz z lustrzanymi odbiciami i liniami skoczka szachowego.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości