Paraliż senny
#36

Jakoś w technikum uczyłam się świadomego śnienia. Byłam strasznie podniecona kiedy doświadczyłam tego na własnej skórze i przekonałam się, że to wszystko istnieje. Potrafiłam kłaść się spać w ciągu dnia aby tylko wrócić do moich snów. Niesamowite przeżycie - coś nieprawdopodobnego. Później przestałam to robić i tak raz na miesiąc świadomy sen sam przychodził. Doświadczałam również paraliżów sennych, ale zdarzały się one sporadycznie. Podczas studiów paraliż senny nachodził mnie przynajmniej raz w tygodniu. Pewnego razu stało się to naprawdę męczące. Z początku się ich bałam, ale później przyzwyczaiłam i jak nie mogłam się ruszać w łóżku to leżałam spokojnie i próbowałam zasnąć w śnie Uśmiech i paraliże sobie poszły, no prawie, bo raz na pół roku mi się zdarzy. Ogólnie myślę, że paraliż senny to wytwór naszej podświadomości i sami tak jakby nasyłamy na siebie tą zjawę i unieruchamiamy się w łóżku. Jak wiemy podczas świadomego śnienia to co sobie wymyślimy pojawia się we śnie. W głowie mamy tysiące dobrych i złych myśli i chyba czasami te złe biorą przewagę i objawia się to paraliżem sennym.

Poczytaj na temat skutecznego kremu na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/nawilzajacy-kre...-wybierac/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Paraliż senny? - przez hania9309 - 30-07-2020, 16:47



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości