TPP i prawa autorskie
#12

Tak ja wcześniej wspomniałam umieściłam tu ten wpis bez żadnych podtekstów, uważam, że powinna być tu ta informacja, bo to jest forum i wielu ludzi różnego pokroju tu zagląda. Wypowiadacie się w tym temacie, a ktoś to może wykorzystać przeciwko wam, teraz macie tę świadomość, aby zaznaczać, iż wszelkie spostrzeżenia związane z TPP i doświadczenia z nim związane, są tylko i wyłącznie wasze, w razie konieczności powołać się na ten wpis. Nie każdy posiada w sobie świadomość praw autorskich i czym one są, wy je rozumiecie, ale należy pomyśleć też o innych gościach na na tym forum, a w szczególności o osobach, którzy są na początkowym etapie zapoznawania się z tarotem i TPP, ogólnie ezoteryką. Myślę, że jeśli będzie tu na forum jak najwięcej rzetelnej informacji, to i więcej będzie tu użytkowników odpowiedzialnych i posiadających również rzetelną wiedzę oraz doświadczenie. Mi się tu podoba, jest tu wielu wspaniałych ludzi, którzy wnoszą wiele wysiłku, czasu i trudu, aby to forum nie tylko miało estetyczny wygląd, ale również odpowiedni poziom naukowo-edukacyjny. Mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie tu tyle informacji i wspaniałych osób, dzięki którym nie będę zmuszona "latać" po internecie w poszukiwaniu wiedzy na tematy ezoteryczne, choć i tak tu ważnych, przydatnych informacji jest naprawdę bardzo dużo, co nie znaczy aby spoczywać na lurach i pozostawać w tyle, należy się rozwijać i za takie uważam to forum, rozwijające się z poziomem wiedzy o tarocie i ogólnie o ezoteryce.
Dodatkowym atutem tego wpisu, jest wiedza, gdzie i u kogo można sobie zrobić taki kurs jeśli czuje taką potrzebę, o tym nikt już tu nie wspomniał ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości