Rozkłady na poprzednie wcielenie
#1

Ostatnio bardzo zaciekawił mnie temat poprzedniego wcielenia. Postanowiłam w wolnym czasie pogrzebać w internetach i dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Znalazłam dosyć ciekawą stronę na temat tarota, poprzednich wcieleń itp itd. Przeczytałam ciekawy artykuł i na jego podstawie postanowiłam stworzyć rozkład odpowiadający na 8 pytań dotyczących poprzedniego życia Uśmiech Do tego rozkładu używamy tylko AW.

5.........1..........6
.....2........4.......
7........3...........8

1. Jak długo żyłam w poprzednim cieleniu ?
2. Jaką śmiercią umarłem/łam w poprzednim wcieleniu ?
3. Jakiej byłam/łem płci w poprzednim wcieleniu ?
4. Jakie zajęcia wykonywałam/łem w poprzednim wcieleniu ?
5. Jaka/i byłam/łem w poprzednim wcieleniu ?
6. Jaka była moja rodzina w poprzednim wcieleniu ?
7. Jak wyglądało moje życie ?
8. Jaka była jakość mojego życia ?

Postanowiłam dla siebie wylosować karty i sprawdzić czy cokolwiek pokryje mi się z życiem obecnym, bo podobno nasze wcześniejsze życie ma wpływ na to co czujemy i jak żyjemy teraz.

1. Świat
No chyba długo, intuicja mi mówi, że Świat oznacza długie życie.
2. Pustelnik
Pustelnik kojarzy mi się z człowiekiem samotnym, wiecznie poszukującym czegoś nowego w swoim życiu. Myślę, że była to śmierć samotna.
3. Mag
A więc w poprzednim wcieleniu byłam mężczyzną Rotfl Nie wiem, może i tak. Z drugiej strony dzisiaj, w obecnym życiu nie mam koleżanek, bo niestety z dziewczynami nie idzie mi się dogadać. Mam samych kolegów, nawet niektóre zachowania facetów mnie specjalnie nie zrażają, często słyszę że ze mną to jak z kumplem ;d Mogłabym się nawet z tym zgodzić.
4. Rydwan
W moim poprzednim wcieleniu dużo się przemieszczałam, wykonywałam prace ruchome, często zmieniałam lokalizacje. Za pewne dlatego dzisiaj nie lubię tyle czasu spędzać w samochodzie.. Rotfl No bo ile można ?
5. Cesarz
Władca Rotfl Byłam typem człowieka, który lubi mieć nad wszystkim władzę, lubi rządzić i o wszystkim decydować. Nie zaprzeczę, dzisiaj też lubię mieć wszystko pod kontrolą. Chciałabym mieć kiedyś prace, w której będę mieć jakieś duże i odpowiedzialne wpływy. Może to też wiąże się z moim zamiłowaniem do polityki ?
6. Wieża
No tutaj chyba wesoło nie było.. Co tu dużo mówić, albo były wieczne problemy, albo stało się coś naprawdę tragicznego... Szczerze mówiąc ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć na ten temat.
7. Sąd
Moje życie było sprawiedliwe. Myślę, że nikomu nie przysparzałam problemów.
8. Kapłan
No tutaj chyba dużo mówić nie trzeba Uśmiech

Czekam na Wasze opinie ! Uśmiech
Buziaki Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości