Wątek zamknięty

Duchy: pytania, sny, problemy
#1

Witajcie Uśmiech

Chciałabym wzbogacić forum o kolejny wątek, który ma na celu szerzenie pomocy. Każdy z nas miał doświadczenia z drugą stroną: zmarli dziadkowie, rodzice, zwierzęta. Na pewno w życiu każdego z was dochodziło do różnego rodzaju dziwnych sytuacji, zdarzeń. Być może niektórzy są prześladowani, w domach dzieją się dziwne rzeczy, macie dziwne, niezrozumiałe sny ze zmarłymi osobami, lub miewacie wizje lub innego rodzaju kontakt. Chciałbym, aby ten temat służył w celu wyjaśniania paranormalnych zdarzeń, ale nie do chwalenia się tym, co nas spotkało lub naszych znajomych itd. Temat ten kieruje do osób, które mają w sobie pytania odnośnie drugiej strony, mają niezrozumiałe sny o zmarłych np. śni ci się często twoja zmarła mama i nie wiesz, co chce ci przekazać, albo śni ci się twój pies z dzieciństwa jak się z nim bawisz i nagle w śnie znika i nie możesz go znaleźć.... Kieruje ten temat też do osób, które mają kłopoty z dziwnymi wydarzeniami w domu.
Wiem, że jest tu sporo takich osób, bo na forum znajduje pytania z tej dziedziny.

Czemu założyłam ten temat? Bo chciałabym ponownie pomagać. Kiedyś interpretowałam skutecznie sny, pomagałam zrozumieć drugą stronę, ale nie ukrywam miałam też do czynienia z takimi przypadkami, gdzie osoby były dręczone przez złego ducha i wtedy przeprowadzałam świecki egzorcyzm. Nie było łatwo, dlatego też na kilka lat przerwałam swoją bezinteresowną pomoc, ale doszłam do wniosku, że coś mnie pokierowało, aby tu napisać.

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do kierowania pytań Uśmiech

Bo, kto pyta nie błądzi Kwiatek
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości