Idealny partner - Metoda W. Wegener
#1

Witajcie kochani Buźki

Temat związany jest tak naprawdę z prawem przyciągania i metodą programowania nocnego Silvy, więc może ktoś z was słyszał o metodzie p. Wandy, która ma na celu pomóc w przyciągnięciu idealnego partnera/ki ? Rotfl
Przez 3 tygodnie przed snem mówimy coś takiego - za chwile zasnę i obudzę się w momencie kiedy największa ilość potencjalnych idealnych parterów dla mnie będzie podatna na sugestię. Obudzę się i będę wiedziała dlaczego się obudziłam i wykonam technikę. Kiedy budzimy się w nocy mamy wymienić cechy, które chcielibyśmy, aby nasz partner posiadał, mamy również powiedzieć mu co dostanie od nas w zamian np. miłość etc. Powtarzamy to wszystko przez 21 dni.

Czy ktoś stosował coś podobnego ? Osobiście powiem tak - miałam dwa podejścia do tej techniki, pierwsze trwało 4 dni, nie wytrzymałam po prostu ze zmęczenia i sobie odpuściłam. Natomiast ostatnio czytając o kolejnych sukcesach tej metody, postanowiłam spróbować jeszcze raz... i niestety, ale się nie obudziłam w nocy :sleeping-yellow: :laughing-rofl: hahaha, więc zrezygnowałam Język
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości