Idea(lny) drobiazg / prezent
#16

Dzięki dziewczyny za podrzucenie ciekawych pomysłów. Uśmiech Rumianek bardzo lubię i zapach rumianku też. Hibiskus w smaku tak średnio, ale za to kolor piękny. W ogóle bardzo lubię prawie wszystkie zioła, więc pokombinuję sobie w tym kierunku. Podobno płatki różane, olejek różany - to są dobre sprawy dla takiej delikatnej cery, maja tez działanie odmładzające. Ok Miód do jedzenia jak najbardziej i na wargi też, ale podobno nie jest wskazany przy delikatnej cerze jako kosmetyk. Miałam zresztą kiedyś maseczkę z miodem (dość duża zawartość miodu) i zrobiłam się poniej czerwona jak pomidor. A tymczasem pomidor właśnie jest wspaniały! Kiedy jest sezon na pomidory jem je właściwie codziennie, miałam też kosmetyki z wyciągiem z pomidorów - cera po pomidorach jest super, polecam. Tak Dlatego pomyślałam sobie o pomidorach w proszku (które nota bene w zimie zastępują mi częściowo te świeże). Świetnym dodatkiem do mydełek jest też olejek arganowy, raczej drogi niestety ale o wszechstronnym działaniu, albo inne olejki do masażu: z pestek moreli, marula itp.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości