Moje sny
#1

Znowu miałam ciekawy sen, i może jego interpretacja do czegoś się Wam przyda Buźki

Całego nie będę opowiadała bo moje sny są bardzo pogmatwane, i oczywiście pewne obrazy to po prostu moja realna rzeczywistość w którą wplątane są symbole.

Śniło mi się że byłam na łodzi i patrząc przez burtę widziałam zamoczone naczynia, w oczy rzuciły mi się sztućcebyły brudne, woda mętna, po czym jakoś tą wodę wypompowano, naczynia zostały umyte i zewsząd zaczęła lecieć czysta woda.
łódź i to jak ogólnie widzę ten sen - 6mieczy, byłam na niej stan w którym się teraz znajduję... Rozchwianie emocjonalne przed pójściem w nieznane, kolejny etap który się zbliża napawa mnie lękiem. Dla mnie 6 mieczy to bardzo smutna karta, bo właśnie widzę w niej ten strach, płynięcie w nieznane i ta łódź.
Metalowe sztućce i brudna woda- Dalej idziemy drogą mieczy, a woda to uczucia. sztućce i woda były brudne, a więc lęki z przeszłości przysłaniaj mi rozsądne podejście do moich spraw, czarnowidztwo, widzenie przyszłości w czarnych barwach.
sztućce zostały umyte, woda spuszczona a później kąpały się już w wodzie czyste- sedno sprawy- Oczyść myśli, podejdź rozsądnie bez lęków a poczujesz szczęście i wejdziesz w lepszy okres Twojego życia

Śnił mi się też stary brudny dywan[/b], ściągnęłam go i wyrzuciłam- takowy dywan to problemy i ciężkie czasy ALE ja go ściągnęłam i wyrzuciłam, a więc pozbyłam się tego właśnie okresu- myślę że, to nadejdzie.
[b]Zakładałam dla kogoś restaurację, pomagałam w jej tworzeniu[/b] -to jest jasne, startuję teraz na managera nowego regionu w jednej firmie, boję się że mi się nie uda, a sen świadczył o tym że może się udać.

[b]Broń-
czeka mnie jakaś bitwa, będę o coś walczyła, była tam druga kobieta, więc pewnie względy u jakiegoś mężczyzny.

Śmierć starego człowieka, jego grób-
wejście w kolejny etap w życiu, pożegnanie się z tym co stare i musi odejść, jestem w 9 roku numerologicznym, karta Śmierć też to oznacza więc jakby, sen w tym przypadku to uzupełnienie.

Nierząd, prostytucja- Oj i tu wychodzą moje błędy i nazbyt materialistyczne podchodzenie do kwestii uczuć, nie wiem czy chcę kochać i być kochaną, czy szukam wygody i pomocy w życiu codziennym. Łączenie emocji z pieniędzmi.

Mam nadzieję że, się Wam to do czegoś przyda Uśmiech Buźki Buźki Buźki może coś dodacie Uśmiech czego ja nie zauważyłam...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości