To jest super!!!
#1

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem Buźki
Zasady panujące na tym forum poniekąnd zmuszają mnie do określenia zakładanego tematu, co bardzo lubię Oczko
Temat : To jest super!!! założyłam z myślą, by choć troszkę wyjść do ludzi, że się tak określę. Wszelkie tematy, które tu zakładamy, są super i gorąco polecam wszystkim, ale powiem szczerze, że brzmią nie co personalnie ... troszkę są ograniczające ... Masz talent i pomysły, to proszę bardzo tu masz możliwość i się udzielaj... a nie tylko o to chodzi przecież ... prawda?
Zakładam ten wątek z myślą, że ktoś podzieli się z nami, własnymi spostrzeżeniami, czymś co uchwycił przez moment, jakimś lub czyimś talentem, odwagą, brawurą, itp., coś co nas wzbogaca i pokazuje, że świat potrafi być inny ... mam nadzieję, że ten wątek będzie obfitował w różnego rodzaju filmiki, hasła, sentencje jak to jest na FB ... po prostu tu w tym wątku chwalmy się przede wszystkim talentem, możliwościami naszymi lub też innych ludzi... Ja na początek podam wam filmiki o dziewczynce (bo tak ją w moim mniemaniu widzę), która ma w sobie naprawdę ogromny potencjał, talent ... nie wiem jak to jeszcze nazwać ... zobaczcie sami ... włada 3 językami (tyle wiem), a jaki talent ... mała bania ... Hura Hura Hura Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości