Warsztat 101 - Psiak
#13

1. Skąd/od kogo/w jakich okolicznościach wziąłem psa? Po prostu w jaki sposób pies się znalazł w domu?
Papież 2 buław 2 kielichów
Pies trafił do Ciebie przez starszego mężczyznę,który budzi szacunek. U mnie na karcie jest to straszy kot (niestety talii z psami, która złapałaby mnie za serce jak pagan cats jeszcze nie znalazłam) w którego zapatrzone są kociaki. Piesek musiałam z tamtego miejsca wyruszyć, odejść jakby nie było już dla niego tam miejsca albo zwyczajnie uciekł z domu i trafił do Ciebie. Może to był prezent od Dziadka albo Ojca? Trochę jakby wyczekiwał spotkania. Jedno z Was musiało przebyć drogę żeby siebie spotkać. Pies od razu odnalazł się obok Ciebie i świetnie się dogadywaliście.
2. Dlaczego wybrałem akurat jego?
6 buław Paż monet Król monet
Ujął Cię od razu tam bym wnioskowała po 2 kielichów. W 6 buław zareagował na Ciebie od razu radośnie - 6 buław to karta powitań. Był trochę takim prezentem od losu. Bardzo chciałeś psa. Ktoś poparł Twój wybór. Pies był też ładny, może nie był wulkanem energii ale wyglądał na pojętnego. Może miał też dobrą cenę, dość dobre predyspozycje Uśmiech

Bardzo dziękuję, że mogłam wziąć udział Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości