Strachy, lęki, fobie...
#20

Ciekawy temat, przeczytałam cały wątek, a książkę ' biegnąca z wilkami ' dodałam do koszyka na stronie księgarni Rotfl poczeka na lepsze czasy mojego portfela Rotfl

Ja okropnie boję się pająków, masakra ! Od dzieciństwa Rotfl
Bardzo bała się ciemności, ale to mi przeszło odkąd zaczęłam w nocy wstawać do dziecka po porodzie Rotfl
Boję się duchów, chociaż od wczesnego dzieciństwa byłam i nada jestem zainteresowana duchami i innymi bytami to raczej żadnego nie chciałabym spotkać na swojej drodze Rotfl
A i boję się latać samolotem Rotfl Ale czytałam w książce Beaty Pawlikowskiej (seria o podświadomości - GORĄCO POLECAM ! ) , że lęk przed lataniem samolotem bierze się z tego, że boimy się komuś zaufać, nie możemy oddać zaufania w czyjeś ręce. Nad samolotem nie mamy ŻADNEJ KONTOLI. A ja z doświadczenia wiem, że kilka moich problemów (w tym natury seksualnej) bierze się właśnie z tego, że wszystko zawsze muszę kontrolować ( ale nie kontroluje żadnych ludzi ani partnera, żeby nie było Rotfl )
I często boję się, że mojemu ukochanemu się coś stanie, ale jednak moje obawy są trochę uzasadnione .. :x Jak np ma jechać gdzieś swoim... skuterem (skuterkiem Rotfl ) ponad 20 czy 30 km w tą i jeszcze w drugą stronę to wpadam w panikę. Przecież taki skuterek jest niczym w porównaniu z samochodem osobowym, z ciężarówką ! TFU nawet nie chcę o tym myśleć :O

Boję się śmierci, przeraża mnie ta wizja, że kiedyś mnie nie będzie, że nie zobaczę już tego świata, ludzi, tylko będę do końca świata leżeć pod ziemią. To jest straszne. !

No i to chyba tyle Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości