Wierzysz w męsko-damską przyjaźń?
#26

Nie jest mozliwa ,tak jak ktos wyzej powiedzial to wbrew naturze.Nie wierze w przyjazn damsko meska -sama mialam kilku przyjaciol kiedy bylam sama potem okazalo sie ze rywalizowali miedzy soba o mnie i zaden nie mial czystych intencji.Od przyjazni do milosci droga bardzo krotka i bardzo latwo przekroczyc te cienka linie .Poza tym kiedy jestesmy w zwiazku pojawia sie jescze zazdrosc partnera o takiego przyjaciala -gra nie warta swieczki.Przyjazn z eks byc moze mozliwa ale ja ze wzgledu na szacunek do mojego partnera nigdy bym nie weszla w taki uklad -jest tyle ludzi na swiecie wiec skoro sie cos skonczylo nie warto tego ciagnac pod inna nazwa i jest tyle kandytatow kandydatek na przyjaciol ze byly partner to chyba ostatnia osoba z ktora bym chciala sie zaprzyjaznic.Znajomosc ,kolezenstwo -tak ,przyjazn z bylym czy jakimkolwiek mezczyzna -stanowcze nie.Sa oczywiscie wyjatki (ktore chyba tylko potwierdzaja regule)np .przyjazn z osoba innej orientacji seksualnej lub przy duzej roznicy wieku np.mam w pracy 60 letnia kobiete ktora przyjazni sie 20 latkiem oboje sa dla siebie aseksualni i nawet nie patrza na siebie w takich kategoriach przyjaznia sie juz dobre kilka lat .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości