Wierzysz w męsko-damską przyjaźń?
#39

Spotykam najczęściej przyjaźń ( zwiazki ) na zasadzie transakcji wymiennej kasa za 4 litery, 4 litery za kasę , osoby te oczywiście tak tego nie widza  Rotfl    Zdaje sobie sprawę ze nie wszyscy sa tacy sami i nie należy wrzucać do jednego worka... ale potrafię wyczuć takie osoby i czuje obrzydzenie do tego co robią Rotfl  Z drugiej strony kazdy marzy o prawdziwej miłosci, ale przez pryzmat niefajnych doświadczeń watpi w prawdziwy zwiazek i intencje drugiej osoby  Myśli  Ja np. jak widze fajna kobietkę a która na mnie zwraca uwage    Język  to od razu sie zastanawiam czy to miało by sens.. na zasadzie przecież ona by mogła miec kazdego faceta, a ja to przecież nic specjalnego... i szukam w tym haka   Rotfl  potem ignoruje i unikam Myśli a w rzeczywistości chciałbym sie juz zatrzymać i miec kogos na stałe. Mnie sie wydaje zeby zaistniała zwiazek i przyjaźń damsko meska musi zostac spełniony warunek szczerych rozmów ze sobą o wszystkim, wzajemnym zrozumieniu, poszanowaniu i nie przyprawianie sobie rogów wtedy jest szansa na cos prawdziwego  czyli taka  proporcja 50/50 w braniu i dawaniu  RotflOsoby które nosza w sercu czyste intecje dosc czesto sie ukrywają przed światem,  bo sie boja...  wychodza do niego jak tylko musza. W sumie nie wiem po co to pisze, skoro każdy ma to w nosie  Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości