Rozkład "Skorpion" (determinacja, emocje, zmysły)
#32

Postawiłem sobie więc karty:

1. W jaki sposób mam używać swojej siły? Cesarz
2. W jaki sposób służą mi moje emocje? Wieża
3. Co mogę osiągnąć, kiedy jestem zdeterminowany? Diabeł
4. Kogo i co przyciągam teraz do siebie? Pustelnik
5. Co sprawia, że czuję się zmysłowy? Cesarzowa
6. Jaka jest moja najlepsza cecha jako przyjaciela? Sprawiedliwość

1. Zdecydowanie i konsekwentnie. Mam przejąć władzę i inicjatywę tam gdzie to potrzebne. Umiejętnie wykorzystać swoją siłę do sprawowania kontroli nad swoim otoczeniem. Z drugiej strony patrząc powinienem uważać na swoje zapędy władcy absolutnego. Moja siła nie może służyć do tyranizowania innych.
2. Dzięki moim emocjom jestem w stanie rozwalić wszelkie mury i przeszkody, uwolnić się ze stagnacji i zniewolenia. Moje emocje mogą mi też posłużyć jako narzędzie destrukcji i ukarania. Powinienem uważać na ich gwałtowność. Niekontrolowane mogą potencjalnie przynieść sporo zniszczeń.
3. Wszystko... To pozytyw i wielki negatyw w jednym. Moja determinacja to coś w stylu "nie ma wartości, której nie możnaby podeptać w imię wyższego celu". Determinacja może odsłonić moją ciemną stronę mocy.
4. Nie przyciągam, odpycham. Pozwala mi to na rozwój osobisty, ale uniemożliwia rozwój społeczny.
5. Kiedy zadbam o swoje zewnętrzne piękno, po prostu Język Ale też kiedy się czuję silny i spełniony.
6. Jestem obiektywnym realistą. Potrafię realnie ocenić możliwe szanse lub zagrożenia i doradzić przyjacielowi. Potrafię powiedzieć prawdę, nawet bolesną, jeśli jest to konieczne dla jego/jej dobra.

Beato dziękuję za interesujący rozkład Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości